Redmi Temmuz 16, 2022 15:54

Redmi K50i 5G Konusunda Çok İddialı Olacak

Redmi K50i 5G Konusunda Çok İddialı Olacak

Redmi’nin yeni canavarı Redmi K50i için çalışmalara tam gaz devam ediliyor. Bu telefon 5G konusunda rakiplerine adeta göz dağı verecek.

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi çok yakında karşımıza Redmi K50i modeli ile çıkacak. Redmi Note 11T Pro+’ın yeninden markalandırılmış sürümü olması beklenen bu telefon hakkında bugün yeni açıklamalar geldi. Redmi Hindistan ve Reliance Jio, yaklaşmakta olan telefon için canlı 5G ağlarını test etmek için birlikte çalışacaklarını duyurdu.

5G denemesi sırasında, telefon, yeteneklerini ve performansını test etmek için birkaç aşırı durumdan geçirildi. Bu, son kullanıcıların sorunsuz bir arka uç deneyimi yaşamasını sağlamak için yapıldı. Şirket, Redmi’nin en yeni amiral gemisi cihazının gerçek dünya testlerinde çok iyi sonuç verdiğini söylüyor.

Çinli teknoloji devi, 5G’yi laboratuvar dışında test etti ve çok yüksek yükleme ve indirme hızlarıyla etkileyici sonuçlar elde etti. Redmi K50i , yüksek hız ve düşük gecikme süresi gerektiren 4K akış ve bulut oyunları için test edildiğinde performans odaklı bir telefon olarak sözünü tuttu. Online oyunlar oynarken veya 8K videolar izlerken gecikme yaşamadı ve çeşitli zorlu koşullarda test edildiğinde harika bir iş çıkardı.

Redmi K50i

Redmi K50i

Redmi K50i, n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28a, n38, n40, n41, n77 ve n78 dahil olmak üzere 12 5G bantlarıyla donatılan ilk Redmi cihazı olacak. Bu, 5G hizmetlerine erişimi artırmak ve yeni deneyimler yaratmak amacıyla yapılıyor. Ayrıca deneme, en son Redmi Hindistan teknolojisinin Reliance Jio’nun 5G ağıyla ne kadar iyi çalıştığını test etti. Bu testlerin sonuçları da oldukça iyi

Redmi K50i’nin 20 Temmuz 2022’de Hindistan’da piyasaya sürülmesi planlanıyor. Türkiye pazarını pas geçecek olan bu telefon Hindistan pazarını kasıp kavuracak gibi görünüyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.