Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 16, 2022 16:53

Nintendo Switch OLED Model Splatoon 3 Edition Gizala ile Türkiye’de!

Nintendo Switch OLED Model Splatoon 3 Edition Gizala ile Türkiye’de!

Nintendo yeni bir sürüm ile karşımıza çıktı. Nintendo Switch OLED Model Splatoon 3 Edition Gizala sayesinde Türkiye’de satışa sunuldu.

Japon oyun devi Nintendo, geçtiğimiz aylarda Nintendo Switch OLED modeli ile karşımıza çıkmıştı. Bu sürümü Splatoon 3 ile birleştime kararı alan firma şimdi de Nintendo Switch OLED Model Splatoon 3 Edition modelini duyurdu. 9 Eylül 2022 tarihinde sadece Switch için çıkacak olan Splatoon 3’ün temasına sahip olan bu özel sürüm Gizala sayesinde Türkiye’de de satışa sunuldu. Şimdilik ön siparişte olan bu konsol 11,799 TL olarak fiyatlandırılıyor.

Sadece konsol değil ayrıca koruma kılıfı ve Pro Controller sürümleri de ön siparişe sunuldu. Kılıf için 769 TL ve Pro Controller için ise 2.399 TL fiyat talep ediliyor. Oyunun kendisi ise 1.499 TL olarak fiyatlandırılıyor. Direkt olarak Euro üzerinden ülkemize gelen bu konsol ve oyunların fiyatları vergiler ile birleştiği için bu seviyelerde. 2 yıl boyunca CD Media Türkiye garantili olacak olan bu konsolun dağıtımı ise Eylül ayında gerçekleşecek.

Nintendo Switch OLED Model Splatoon 3 Edition

Nintendo Switch’in OLED modeli 7 inç büyüklüğünde OLED panele, geniş ve ayarlanabilir bir standa, çevrimiçi oyun için kablolu LAN bağlantı noktasına sahip yeni bir yuvaya, 64 GB dahili depolamaya ve elde ve masaüstünde oyun için gelişmiş sese sahip yerleşik hoparlörlere sahip. Nintendo Switch’in ana sürümüne göre daha fazla ekran sunan bu model ergonomi açısından da daha kullanışlı hale geldi diyebiliriz. Özellikle ethernet bağlantısı sayesinde oyunlardaki lag sorunu ortadan kaldırılıyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.