Akıllı Telefon Temmuz 15, 2022 9:49

Xiaomi 12s Ultra Hem Kamera Hem de oyun Canavarı! “Kralın Dönüşü”

Xiaomi 12s Ultra Hem Kamera Hem de oyun Canavarı! “Kralın Dönüşü”

Kamera özellikleriyle göz dolduran Xiaomi 12S Ultra, oyun performansıyla da rakiplerine göz dağı verdi. iPhone 13 Pro Max bile geçildi.

Xiaomi 12S Ultra, 1 inç büyüklüğündeki devasa Sony kamerasıyla büyük yankı uyandırdı. Xiaomi’nin bugüne kadarki reklamlarına ve telefonun inceleme videolarına baktığımızda kamera özellikleri sürekli öne çıkarıldı. Golden Reviewer adlı YouTube kanalı ise Xiaomi 12s Ultra’nın performans ve ısınma durumunu gözler önüne seren testler gerçekleştirdi.

Xiaomi 12s Ultra Tam Bir Oyun Canavarı

Alt bölümde izleyeceğiniz videoda Xiaomi 12S Ultra’nın yalnızca fotoğraf ve video çekerken değil, oyun tarafında da mükemmel bir performans ortaya koyduğunu göreceksiniz.

Videoda popüler oyun Genshin Impact’te modern amiral gemisi akıllı telefonlar ve tabletlerin performans ve ısınma değerleri karşılaştırılıyor. 12s Ultra bu noktada en iyi telefon olmaya başarırken, video kanalında telefon için “Kralın dönüşü” değerlendirilmesi yapılıyor. Xiaomi’nin 12S serisi amiral gemisi telefonlarının tümüne Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisi güç veriyor.

Genshin Impact’te Xiaomi 12S Ultra’nın ortalama kare hızı 57,7 fps iken, akıllı telefon 42,3 ° C’ye kadar ısındı. 12S Ultra’ya yaklaşan telefon Apple A15 Bionic işlemcili iPhone SE 2022 oldu. , iPhone 13 Pro Max ise beklentilerin altında bir performans ortaya koyuyor. Bu test ayrıca bir kez daha gösterdi ki Samsung’un hem Snapdragon hem de Exynos işlemcili modelleri oyun açısından pek de elverişli değil. Genel sıralamada iPad mini 6 ilk sırada yer aldı.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.