Samsung Temmuz 14, 2022 14:26

Galaxy S22 Mor Rengi ile Karşımıza Çıktı!

Galaxy S22 Mor Rengi ile Karşımıza Çıktı!

Samsung, amiral gemisine yeni renkler eklemeye devam ediyor. Şimdi de Galaxy S22 mor renk seçeneği ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Güney Koreli Samsung, amiral gemisi Galaxy S22 serisini bu yılın başlarında Phantom White, Phantom Black, Green ve Pink Gold renklerinde piyasaya sürmüştü. Ancak bazı ülkelere bağlı olarak bazı özel renkler vardı. Bunlar Krem, Grafit, Gök Mavisi ve Menekşe olarak konumlandırılmıştı. Şimdi, telefonun Bora Purple renk çeşidi, resmi lansmandan önce Tayland’daki resmi listede ortaya çıktı. Galaxy S22 mor renk seçeneği ile çok yakında karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Yeni versiyon kamera çıkıntısı da dahil olmak üzere tüm arka kısım, Siyah, Yeşil ve Pembe modellere benzer şekilde mor bir kaplamaya sahip olacak. Bu renk Violet modelinden biraz daha koyu bir tona sahip. Ancak bu sürüm Galaxy S20+ BTS modeli kadar koyu bir yapıya sahip olmayacak.

Galaxy S22 Mor

Galaxy S22 Mor

Gelen bilgilere göre; göre Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra yakında ‘Bora Purple’ renk seçeneğine kavuşacak. Ayrıca gelecekte tanıtılması beklenen Galaxy Z Fold4 ve Z Flip4 ve Galaxy Buds 2 Pro modellerinde de bu renk seçeneğinin kullanılması bekleniyor.

Samsung’un mor rengi şimdilik hangi ülkelerde kullanıma sunacağını kestirmek güç. Bu özel renk muhtemelen belli başlı Avrupa ülkelerine kullanılabilir olacak. Fiyat açısından ise diğer renk seçenekleri ile arasında fark olmayacak. Bakalım bu mor menekşe Türkiye pazarına gelecek mi?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.