Akıllı Telefon Temmuz 13, 2022 12:51

OPPO Find X5 Pro+, Find N2 ve Dahası Geliyor!

OPPO Find X5 Pro+, Find N2 ve Dahası Geliyor!

Güvenilir bir kaynağın aktardıklarına göre çok sayıda üst segment OPPO telefon tanıtılacak. Bunlar arasında OPPO Find X5 Pro+ da yer alıyor.

Yeni bir rapora göre OPPO yılın ger kalan kısmında üst segmette konumlandırılacak bazı akıllı telefonlar duyuracak. Konu hakkında bilgilendirme mobil dünyasının ünlü bilgi kaynağı Digital Chat Station’dan geldi. Ağustos ayında başlayacak tanıtımlarda öne çıkan modellerden biri OPPO Find X5 Pro+ olacak. OPPO ayrıca iki katlanabilir akıllı telefon ve bir de akıllı saat duyurmaya hazırlanıyor.

OPPO Find X5 Pro+, Snapdragon 8+ Gen 1’den Güç Alacak

OPPO bu yıl şubat ayında Find X5 ve Find X5 Pro modellerini duyurdu. Seride bu defa Pro+ modelinin olmaması başta şaşkınlık yaratsa da, OPPO’nun bu telefonu sonraya sakladığını anlıyoruz. Ağustos ayında tanıtılacak Find X5 serisi yeni telefon Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisiyle çıkış yapacak. Bu telefonun Kodak ile iş birliğinde geliştirilecek Find X5 Pro Photographer Edition olabileceği de iddia ediliyor.

OPPO’nun dikey şekilde katlanabilen bir telefon üzerinde çalıştığı bir süreden beridir dillendiriliyor. Kaynağa göre OPPO’nun Galay Z Flip serisine rakip olacak bu telefonu yıl sonuna doğru çıkarabilir. OPPO ayrıca OPPO Find N’nin devam modeli üzerinde çalışıyor ve bu telefonu 2022 yılı içerisinde çıkarmayı planlıyor.

Bu yıl piyasaya sürülmesi beklenen diğer OPPO ürünleri OPPO Watch 3 akıllı saat ve Band 2 fitness takipçisi olacak. Bu iki cihazın eylül ayında tanıtılması bekleniyor.

 

OPPO Reno 8 Sahip Olduğu Özellikler ile Dikkat Çekiyor

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.