Akıllı Saat Temmuz 13, 2022 9:51

Amazfit GTS 4 Mini Etkileyici Özellikleriyle Tanıtıldı

Amazfit GTS 4 Mini Etkileyici Özellikleriyle Tanıtıldı

Akıllı saat markalarının önde gelen ismi Amazfit, GTS 4 Mini isimli yeni saatini tanıttı. Ürün özellikleriyle yoğun ilgi görüyor.

Akıllı saat dediğimizde akla gelen ilk markalardan olan Amazfit, yeni ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Bu yeni akıllı saatlerden yenisi ise özellikleriyle dikkat çeken Amazfit GTS 4 Mini oldu. Ürün piyasaya sürülerek yoğun ilgi gördü. Gelin özelliklerine göz atalım.

Amazfit GTS 4 Mini Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı saatin ön kısmından başlarsak karşımıza 1.65 inç büyüklüğünde AMOLED ekran çıkıyor. Ürün bir önceki model GTS 2 Mini’ye göre 0.1 inç daha büyük ve her zaman açık ekran teknolojisine sahip. Akıllı saatin sağ kısmında kontrol işlevini sağlayan bir düğme de görüyoruz. Tek düğme olması, akıllı saati daha kompakt ve zarif bir hale getiriyor.

GTS 4 Min, tam dolumda 15 güne kadar kullanım sunuyor. Bu dayanıklılığı ise taşıdığı 270mAh kapasiteli pil sayesinde gerçekleştiriyor. Pil tasarrufu modu açıkken akıllı saat 45 güne kadar açık kalabiliyor. İnanılmaz bir pil dayanıklılığı bu akıllı saat ile mümkün.

Daha derin özelliklerde ise nabız ölçümü, kan oksijeni ölçümü ve fazlasını görüyoruz. Desteklenen 120 spor modu ile akıllı saat, fitness ile ilgilenen kişilerin büyük yardımcısı oluyor. Akıllı saat Mini serisine ait olduğu için normal Amazfit GTS 4 modeline daha uygun fiyatla geldi. 119$ fiyat etiketiyle akıllı saat, Hindistan’da piyasaya sürüldü. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.