Mobil Temmuz 12, 2022 19:51

Motorola Edge 30 Neo İddialı Geliyor

Motorola Edge 30 Neo İddialı Geliyor

Mobil pazarın ünlü isimlerinden Motorola, Edge 30 Neo isimli akıllı telefonu üzerinde yoğun çalışmalara başladı. İşte telefonun detayları.

Yeni telefonları için büyük hazırlıklara geçen Motorola, X30 Pro ve Razr 2022 isimli akıllı telefonlarını piyasaya sürecek. Ancak şirket bu amiral gemisi akıllı telefonlara ek olarak orta segmente ait telefonlarını da piyasaya sürecek. Kayıtlara Motorola Edge 30 Neo ismiyle geçen akıllı telefon, şirketin yakında piyasaya süreceği telefonlar arasında yer alıyor. Telefonun bazı özellikleri de belli oldu.

Motorola Edge 30 Neo Neler Getirecek

Aktarılan raporlara göre Edge 30 Neo, 6.28 inç büyüklüğünde ve FHD+ çözünürlük sunan yüksek kaliteli bir ekrana sahip olacak. Akıllı telefon, siyah ve mavi renk seçeneklerine sahip olacak. Telefonun 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ile destekleneceği söyleniyor.

Bu bilgiler hariç akıllı telefon hakkında başka bir bilgi bilinmiyor. Ancak raporu aktaran sızıntıcı, Edge 30 Neo’nun, Edge 30 Lite’ın yeniden markalanmış bir versiyonu olacağını söyledi. Bu yüzden Lite’ın özelliklerine bakarak Edge 30 Neo’nun geri kalan özelliklerini öğrenebiliriz.

Edge 30 Lite, Snapdragon 695 yonga setiyle desteklenecek ve önünde p-OLED ekran taşıyacak. 32 Megapiksel selfie lensi, 64 Megapiksel birincil arka kamera ve 13 Megapiksel ultra geniş açılı lens optik sistemi oluşturacak.

Telefonun pil kısmında 4.020 mAh kapasiteli büyük bir pil taşıyacağı söyleniyor. Önümüzdeki aylarda tanıtılacak olan Edge 30 Neo ve Edge 30 Lite, küresel pazara çıkış yapabilir. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.