Xiaomi Temmuz 11, 2022 14:25

Xiaomi Smart Standing Fan 2 Evinizi Serinletecek

Xiaomi Smart Standing Fan 2 Evinizi Serinletecek

Xiaomi’nin yeni vantilatörü Xiaomi Smart Standing Fan 2 satışa sunuldu. Telefondan kontrol edilen vantilatör evinizi serinletecek.

Çinli teknoloji devi Xiaomi bildiğiniz gibi sadece telefon ve tablet üretmiyor. Akıllı ev ürünleri ile de kendine has bir kitle yaratmayı başaran firma, bu alandaki yeniliklerine tam gaz devam ediyor. Firma şimdi de Xiaomi Smart Standing Fan 2 vantilatör modelini duyurdu.

Sıcak yaz günlerinde evinizi serinletecek olan bu model doğal bir esinti için çift kanata sahip. Ayrıca vantilatörde güç tüketimini azaltan bir DC motoru kullanılıyor. Mi Home uygulaması ile çalışan bu model Google Asistan ve Alexa gibi sesli komutları da destekliyor. 140 derece havalandırma 14m menzil ve 100 seviye hız ayarı ile çalışan bu model minimumda 30.2 dB ses üretiyor.

3 KG ağırlığında olan bu minimal tasarımlı vantilatör maksimumda ise 55.8 dB ses çıkarıyor. Oldukça sade ve şık görünen bu model şimdilik Çin ve Hindistan pazarında satılıyor. Türkiye pazarına ise önümüzdeki günlerde giriş yapacağını düşünüyoruz.

Xiaomi Smart Standing Fan 2

Xiaomi Smart Standing Fan 2

Xiaomi Smart Standing Fan 2 Özellikleri 

  • 3 kg kadar hafiftir. Beyaz ve Minimalist tasarım, her odaya ve ortama iyi uyum sağlar.
  • 7+5 Kanat Şekilli Bıçaklar, daha güçlü soğutma için hava akışını artırır.
  • Alüminyum telli bir motordan daha yüksek çalışma verimliliğine ve daha uzun hizmet ömrüne sahip bir BLDC bakır telli motor kullanır. Son derece düşük bir güç derecesinde çalışmak üzere optimize edilmiştir (15W’ın altında)
  • Pürüzsüz, sessiz BLDC motoru ve çift fan kanatları ile fan, daha yumuşak, doğal bir esinti için Xiaomi’nin tescilli Doğal Esinti Simülasyon Algoritması ile son derece sessiz (30.2dB – 55.8dB) ve sorunsuz bir deneyim sunmak üzere optimize edilmiştir.
  • Doğal Esinti veya Doğrudan Üfleme arasında geçiş yapın. İstediğiniz hava akışını elde etmek için Xiaomi Home Uygulamasında fan hızını 1 ile 100 arasında herhangi bir yere ayarlayın.
  • Alexa ve Google’ı kullanarak Xiaomi Smart Standing Fan 2’nizi tek bir sesli komutla çevirin
  • Yıkanabilir çerçeve ile kolay 6 Adımlı Montaj İşlemi vardır. Uzatma tüpünü hızlı bir şekilde eklemek veya çıkarmak için bir düğmeye basın
  • Her köşeye ulaşmak için 14m doğrudan hava akışı aralığı ile 140° yatay dönüş ve 39° dikey eğim ile ayarlanabilir geniş açılı havalandırmaya sahiptir.
Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.