Mobil Temmuz 11, 2022 15:57

Honor X40i için Tarih Verildi! Etkileyici Tasarım

Honor X40i için Tarih Verildi! Etkileyici Tasarım

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Honor X40i, yeni görselleriyle karşımızda. Telefon görenleri büyülüyor. İşte tüm detaylar.

Honor markasının ülkemiz ve dünya genelinde popüler olduğunu hepimiz biliriz. Etkileyici telefonlarını her zaman piyasaya sunan şirket, şimdi Honor X40i isimli yeni bir akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan akıllı telefon, şimdi yeni bir renk seçeneğiyle karşımızda.

Honor X40i, Gül Rengi Seçeneğiyle Büyüledi

Akıllı telefonun aktarılan fotoğrafına baktığımızda arkada oldukça parlak olan ve beyaz tanecikler içeren gül(rose) renkli bir kaplama görüyoruz. Kamera paneli ise çift ve birbiriyle kesişen bir tasarımla göze çarpıyor. Akıllı telefonun ön kısmı da oldukça etkileyici.

Telefonun ön kısmında delikli bir kamera mevcut ve çerçevelerinin oldukça ince olduğunu görebiliyoruz. Şirket, tanıtımda bu telefonunun Honor X serisi tarihindeki en yaratıcı tasarıma sahip olacağını belirtiyor.

Honor X40i

Telefonun optik kısmında ise 50 Megapiksel birincil kamera yer alacağı söyleniyor. İkincil sensör ise 2 Megapiksel gücünde olacak. Bunun dışında akıllı telefonun yüksek görüntü kalitesi sunacak olan ekran özelliklerine sahip olacağı aktarıldı. Güç kısmında ise orta segment bir yonga setinin yer alacağı bildirildi.

Honor X40i, 13 Temmuz’da resmi olarak tanıtılacak. Telefonun Honor Tablet 8 ve Honor Smart Screen X3 ürünleriyle birlikte bu ay sonu satışa çıkması bekleniyor. Yaklaşan akıllı telefonun en yeni gelişmeleri için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.