Mobil Temmuz 10, 2022 16:48

Motorola Edge 30 Fusion için Sular Kaynıyor

Motorola Edge 30 Fusion için Sular Kaynıyor

Yeni akıllı telefonlarını geliştirmeye devam şirket, Motorola Edge 30 Fusion modeliyle karşımızda. Telefon yoğun ilgi görüyor.

Bu yılın başlarında Motorola, Edge 30 Pro isimli akıllı telefonunu piyasaya sürmüştü. Oldukça ilgi çeken akıllı telefon, bir ilki başarmıştı. Şimdi ise ufukta şirketin yeni bir akıllı telefonu gözüküyor. Motorola Edge 30 Fusion ismiyle parlayan yeni akıllı telefon, birçok sertifikasını topladı ve piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.

Motorola Edge 30 Fusion İddialı Bir Model Olacak

TDRA, Wi-Fi Alliance ve 3C gibi önemli sertifikaları almayı başaran Edge 30 Fusion, varlığını kesin olarak kanıtladı. Bu sertifikalarla birlikte akıllı telefonun yakında piyasaya sunulacağı anlaşıldı. XT2243-1 model numarasına sahip olan akıllı telefon çift bantlı Wi-Fi desteği sunacak.

Buna ek olarak akıllı telefonun 68.2W gücünde hızlı şarj desteği sunacağı belirtildi. Sızıntıcılar ise akıllı telefonun 5.000 mAh kapasiteli pil taşıyacağını aktardı. Son olarak ise akıllı telefonun Android 12 tabanlı işletim sistemi üzerinde çalışacağı aktarıldı. Böylece telefon Android’in en güncel sürümlerinden birini sunacak.

Telefonun diğer teknik detayları hakkında bilgiler mevcut değil. Ancak tahminde bulunabilmeniz adına akıllı telefonun bir önceki modeli olan Edge 20 Fusion’ın özelliklerini sizlere aktaralım. Edge 20 Fusion, 6.67 inç büyüklüğünde ve FHD+ çözünürlük sunan AMOLED ekranla gelmişti.

Dimensity 800U yonga seti taşıyan akıllı telefon, 108 Megapiksel birincil kamera, 8 Megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 2 Megapiksel derinlik sensörü taşıyordu. Önünde ise 32 Megapiksel selfie lensi barındırıyordu.

 

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.