Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 8, 2022 18:48

realme Notebook Air Çok Kıskandıracak

realme Notebook Air Çok Kıskandıracak

Ünlü markanın yeni dizüstü bilgisayar modeli realme Notebook Air yakında çıkışını gerçekleştirecek. Ürün şimdiden ilgi görmeye başladı.

Dünyaca ünlü marka realme, yeni ürünlerini piyasaya sürmek için büyük hazırlıklara geçti. Geçtiğimiz günlerde realme GT 2 Master Explorer Edition isimli akıllı telefonunu piyasaya süreceği açıklanan şirketin aynı lansmanda realme Notebook Air isimli bir dizüstü bilgisayarı tanıtacağı da ortaya çıktı.

realme Notebook Air, 12 Temmuz’da Bizlerle

Daha önceden şirket, dizüstü bilgisayarlarını “realme Book” ismiyle piyasaya sürerdi. Ancak şimdi Notebook Air ismini seçmiş gibi gözüküyor. Ancak belki de şirket, bu modelle birlikte yeni bir dizüstü bilgisayar serisi başlatmış olabilir.

Bilgisayarın tasarımına baktığımızda realme Pad X’e benzerlik görüyoruz. Bilgilere göre dizüstü bilgisayar mavi ve gri renk seçenekleriyle piyasaya sürülecek. Bilgisayarın 4.9 mm’lik kalınlıkla oldukça ince bir kullanım sunacağı söyleniyor. Böylece dizüstü bilgisayarın mobilitesinin yüksek olacağını anlıyoruz.

Dizüstü bilgisayar hakkında bilinenler şu anlık bu kadar. Ancak bilgisayarın daha çok günlük kullanım için uygun olacağını düşünüyoruz. Ofis kullanımları, giriş seviyesi yazılım, tasarım ve oyun amaçları için kullanılabilir olmalı.

Buna ek olarak dizüstü bilgisayarın uygun fiyatla çıkış yapacağı söyleniyor. Daha fazla bilgiyi 12 Temmuz’daki etkinlikte öğreneceğiz. Bu tarihte bu dizüstü bilgisayar ve realme GT 2 Master Explorer Edition tanıtılacak. Umarız ki her iki ürün de beklentileri karşılar. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.