Nothing Temmuz 8, 2022 15:25

Nothing Phone 45W Hızlı Şarj ile Gelebilir

Nothing Phone 45W Hızlı Şarj ile Gelebilir

Nothing’in merakla beklenen telefonu Nothing Phone hakkında bilgiler gelmeye başladı. Telefon 45W hızlı şarj desteği ile gelebilir.

Nothing’s ilk telefonu Nothing Phone için artık ger isayım başladı diyebiliri. 12 Temmuz tarihinde resmi olarak tanıtılacak olan bu telefon hakkında bilgiler gelmeye başladı. TUV Sud web sitesinde cihazın listesi 33W’a eşit olan 11V 3A’ya kadar şarj edebileceğini ortaya koyuyordu. Ancak bugün gelen bilgilere göre telefon 45W hızlı şarj desteğine sahip olacak.

Nothing Phone’un orta segmentte yer almasına rağmen 35W’lık şarj ile gelmesi pek olumlu karşılanmazdı. Ancak yine de bu segmentteki rakipleri 60W hızlı şarj sunuyor. Nothing’in rakipleri gibi kutu içeriğinde şarj adaptörüne yer verip vermeyeceği ise merak konusu. Gelen bilgiler şarj adaptörünün kutu içeriğinde yer alacağı yönünde. Ancak bu son dakikada değişebilecek bir şey.

Telefonun özelliklerine kısaca göz atacak olursak; telefonda Qualcomm’un Snapdragon 778G+ yonga seti yer alacak. 8 GB RAM desteğine de sahip olacak olan telefonun 128 GB ve 256 GB depolamalı sürümlerinin olması bekleniyor. 6.55 inç büyüklüğünde 120 Hz tazelemeli FHD+ çözünürlüklü AMOLED ekran ile gelecek olan bu telefonun 470 Euro gibi oldukça yüksek bir fiyattan satılması bekleniyor.

Nothing Phone

PR’ını çok başarılı bir şekilde yapan firma, bu çalışmasını satış rakamlarında gösterip gösteremeyeceği konusunda henüz net konuşmuyor. Muhtemelen bu telefon çok niş bir kitleye hitap edecek. Türkiye pazarına gelmeyecek olan bu telefonu bir yolunu bulup incelemesini yapacağımızı belirtelim.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.