Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 7, 2022 13:17

Tom Clancy’s The Division Resurgence iOS ve Android’e Geldi

Tom Clancy’s The Division Resurgence iOS ve Android’e Geldi

AAA kalite mobil oyunlara bir yenisi daha eklendi. Tom Clancy’s The Division Resurgence iOS ve Android için ücretsiz olarak çıktı.

Mobil oyun sektörü gelişmeye devam ediyor. Fortnite, PUBG Mobile ve Call of Duty: Mobile derken bugün bir yenisi daha eklendi. Ubisoft, çok sevilen Tom Clancy’s The Division serisinden, Tom Clancy’s The Division Resurgence oyununu iOS ve Android için yayınladı.

Ubisoft ile diğer stüdyolar ve ortaklarla işbirliği içinde Ubisoft’un çekirdek lider ekibi tarafından geliştirilen oyun oynaması ücretsiz olarak sunuluyor. Üçüncü şahıs nişancı RPG mobil oyunu Tom Clancy’s The Division Resurgence mobil oyuncuların gönlünü fazlasıyla hoşnut edecek gibi görünüyor.

Tom Clancy’s The Division Resurgence, çağdaş bir kriz sonrası New York City’de geçiyor ve Tom Clancy’s The Division ve Tom Clancy’s The Division 2’de geçen önemli hikaye olaylarına farklı bir bakış açısı sunuyor. App Store ve Play Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun birkaç gün içerisinde mağazalardaki yerini alacak.

Kaos New York City’de ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor ve Stratejik Anavatan Bölümü’nü temsil eden birinci dalga ajanlar olarak oyuncular, sivilleri düşman gruplara karşı korumak ve daha iyi bir gelecek inşa etmelerine yardımcı olmak için görevlendirilecek. Oyuncular, derin geçmişleri olan yeni karakterler ve zorlu yeteneklere sahip güçlü düşmanlar keşfedecekler. Oyuncular, karşılaşabilecekleri herhangi bir tehdide karşı koymak için ekipmanlarını toplayıp yükselterek karakterlerini özelleştirebilecek.

Kontroller ve kullanıcı arayüzü, elde taşınabilir cihazlarda sorunsuz bir deneyim sağlamak için özel olarak tasarlanıyor. Third-Person Shooter RPG’nin yeni girişinin ve kentsel bir açık dünyada geçen orijinal oyun modlarının keyfini çıkarabileceksiniz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.