Temmuz 7, 2022 8:55

God of War Ragnarok için Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı!

God of War Ragnarok için Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı!

Yıllardır beklenen oyun için çıkış tarihi belli oldu. God of War Ragnarok çok yakında bizlerle olacak. Peki oyun ne zaman çıkış yapacak?

Sony’nin yıllardır beklenen oyunu God of War Ragnarok, son zamanlarda sızıntılarla gündeme çıkmaya başlamıştı. Yakında çıkış yapacağının işaretini veren oyun için bu sefer resmi bilgi Sony’den geldi. Şirket, oyunun çıkış tarihine ek olarak bir fragman da yayınladı.

God of War Ragnarok 9 Kasım 2022’de PS4 ve PS5’e Geliyor

God of War Ragnarok’un normalde önümüzdeki yıl piyasaya sürüleceği söyleniyordu. Sızıntılarla birlikte oyunun ertelendiği bilgisi bile dedikodular arasında dolaşıyordu. Ancak bu kötümser beklentiler gerçekleşmedi ve şirket konu hakkında son noktayı koydu.

Oyunun yayıncısı Sony ve geliştiricisi Santa Monica Studio, yıllardır beklenen devam oyunun 9 Kasım 2022 tarihinde PS4 ve PS5 platformlarında çıkış yapacağını aktardı. Bu tarihte oyun, oynanabilir olacak.

Kış, vikingler ve destansı savaşlar temalı oyun için ön sipariş tarihi de verildi. ABD’de yaşayan kişiler için oyun, 15 Temmuz tarihinde satın alınabilir olacak. Bu süreçte sipariş verenler, Kratos ve Atreus için kar temalı eşyaları elde edecekler.

Standart, Digital Deluxe, Collector’s ve Jotnar sürümleriyle piyasaya sürülecek oyun şimdiden heyecanları çok yükseltti. Artık oyunun resmi çıkış tarihi belli olduğuna göre tek yapmamız gereken biraz daha sabretmek olacak. Oyunun sinematik fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.