Nothing Temmuz 6, 2022 17:22

Nothing NFT İşine Gireceğini Açıkladı

Nothing NFT İşine Gireceğini Açıkladı

Nothing Phone ile büyük ses getirmesi beklenen Nothing NFT işine gireceğini resmi olarak açıkladı. İşte firmanın yeni projesinin detayları.

Nothing, karbon nötr Poligon ağıyla birlikte ilk NFT projesi olan Nothing Community Dots ile karşımıza çıktı. Nothing topluluğu, yepyeni ürünlere ve çevrimdışı etkinliklere ilk erişim gibi özel avantajların kilidini açan NFT jetonlarını toplamak için üyelik programına katılmaya davet edilecek. Firmadan telefon beklerken Nothing NFT ile karşımıza çıkarak bizleri şaşırtmayı başardı diyebiliriz.

Nothing’in Web3 girişimleri, Polygon ittifakı sayesinde ilerleyecek. Uzun vadede şirket, telefonlarının ve diğer ekosistem ürünlerinin geleceğe hazır olması için Web3’e bağlanmayı kolay ve güvenli hale getirmek istiyor. İlk tüketici teknolojisi şirketlerinden biri olan Nothing, Web3 teknolojisini modern ortamla birleştirdi. Firmaya göre, NFT girişimi ve daha büyük Web3 taahhütleri hakkında daha fazla ayrıntı daha sonra açıklanacak.

Polygon kısa süre önce karbon nötrlüğü elde etti. Firma 2022’nin sonuna kadar karbon negatif olmayı taahhüt ediyor. Sonuç olarak, varsayılan olarak Polygon üzerine kurulu tüm hizmetler karbon nötr hale geliyor. Merkezi olmayan oyunlardan finansa kadar 19.000’den fazla merkezi olmayan hizmetle Polygon, fiili Web3 platformu olarak hızla devralıyor. Web3 özelliklerine bakmaya başladıklarında, ağ zaten Meta, Stripe ve Adobe gibi büyük uluslararası markalar ve işletmelerle çalışıyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.