Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 5, 2022 19:57

AYN Loki Zero Tanıtıldı! Uygun Fiyatlı El Konsolu

AYN Loki Zero Tanıtıldı! Uygun Fiyatlı El Konsolu

El konsollarında ilgi çekmeye başlayan marka, AYN Loki Zero isimli yeni el konsolunu tanıttı. Ürün iddialı ve uygun fiyatlı.

AYN isimli markanın ilk ürünlerini geçtiğimiz aylarda duymaya başlamıştık. Oyun el konsolu konusunda gelişmeye başlayan şirket, yeni modellerini geliştirip üretmeye devam ediyor. Bu yeni el konsollarından birisi ise AYN Loki Zero oldu. Süper özelliklerle gelen el konsolu uygun fiyatıyla şaşırttı.

AYN Loki Zero Özellikleri ve Fiyatı

El konsolunun tasarımına baktığımızda oldukça minimal bir tasarım görüyoruz. Kompakt tasarımı ile basit bir tuş dizilimine sahip ve alışmak oldukça kolay oluyor. Ekranı ise 6 inç büyüklüğünde ve 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde IPS panelden oluşmak istiyor. Standart yenileme hızı ile gelen el konsolu, giriş el konsollarının gereken görüntü kalitesini sunmakta başarılı.

AYN Loki Zero

Teknik kısmında ise Loki Zero’nun AMD Athlon Silver 3050e APU işlemci üzerinde işlem yaptığını görüyoruz. İki CPU çekirdeği ve bir Radeon RX Vega 3 grafik işlemcisiyle sunan işlemci, oyunlarda giriş seviyesi performans sunabiliyor. 4GB/8GB DDR-4 2400 RAM seçenekleri de mevcut. 64GB eMMC flaş depolama ile kurulum tamamlanıyor.

El konsolu Bluetooth 4.2, WiFi 5 bağlantısı, USB 3.2 Type-C girişi ve microSD kart desteği sunuyor. Windows, Linux veya SteamOS üzerinde işlem yapabilen el konsolu, tüm bu özellikleriyle 199$ fiyat etiketiyle ön siparişe açıldı. El konsolları hakındaki yeni gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.