Akıllı Telefon Temmuz 4, 2022 18:48

Samsung Galaxy S21 Serisi İçin Güncelleme Zamanı!

Samsung Galaxy S21 Serisi İçin Güncelleme Zamanı!

Samsung Galaxy S21 serisi için temmuz ayı güncellemesi başladı. Yeni güncelleme güvenlik iyileştirmeleri sistem kararlılığı getiriyor.

Samsung yeni bir ayın başlangıcıyla birlikte güncelleme hız verdi. Temmuz 2022 güvenlik güncellemesi , daha fazla Galaxy akıllı telefon için hızla kullanıma sunulmaya başlandı. Galaxy A32, A23 ve S22 serisi bir süre önce güncelleme almaya başladı. Şimdi ise Samsung Galaxy S21 serisi Avrupa’da yeni güncellemeye kavuşuyor.

Samsung Galaxy S21 Serisi Güncelleme Alıyor

Güncelleme, Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra için dağıtıma sunulmuş durumda. G99xBXXS5CVFB sürüm numarasını taşıyan güncelleme ilk etapta Almanya’da başlamış görünüyor. Samsung çok geçmeden bu güncellemeyi aralarında Türkiye’nin de yer aldığı birçok pazarda başlatacaktır.

Güncelleme daha önceki bazı modellerde olduğu gibi telefonlardaki birçok güvenlik açığını kapatıyor. Daha kararlı bir sistemin sağlandığı güncelleme kapsamında gözle görülür bir gelişme ise yer almıyor. Galaxy S21 serisi telefonlardan birini kullanıyorsanız kademeli olarak yayılan güncellemeyi Ayarlar menüsünden sorgulatabilirsiniz.

Samsung yenilenmiş Galaxy S21

Galaxy S21 serisi uzun bir sürede aylık gücellemeleri düzenli bir şekilde almayı sürdürecek. Telefonlar için yıl bitmeden ise Android 13 güncellemesinin yayınlanması bekleniyor. Android 13, serinin ikinci büyük güncellemesi olacak. Samsung’un güncelleme yol haritasına göre telefonlar Android 14 ve Android 15 güncellemelerini de alacaklar.

Samsung Android 12 Güncellemesini Bitirmek Üzere

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.