Temmuz 1, 2022 16:50

Infinix Note 12 5G Etkileyici Özelliklerle Gelecek

Infinix Note 12 5G Etkileyici Özelliklerle Gelecek

Son zamanların ilgi çekici markası Infinix, Note 12 5G akıllı telefonu ile karşımızda. Telefon süper özellikler getirece. İşte detaylar.

Akıllı telefon dünyasının rekabetçi oyuncularından Infinix, yeni akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye devam ediyor. Her kategoriden telefon hazırlayan şirket, şimdi ise Infinix Note 12 5G akıllı telefonu ile karşımızda. Telefon ilgi çekici özellikler getirecek. Gelin detayları inceleyelim.

Infinix Note 12 5G İddialı Geliyor

Flipkart’a çıkan akıllı telefonun ön kısmında AMOLED bir ekran görüyoruz. 2.5D kavisli ekrana sahip olması beklenen telefonun ekran ölçüleri ve yenileme hızı belli değil. Ancak boyutunun 6.6-6.8 inç arasında olacağını ve yenileme hızının yüksek olacağını tahmin ediyoruz.

Telefonun optik kısmında ise bizleri çok yüksek çözünürlüklü bir birincil kamera karşılıyor. Tam olarak 108 Megapiksel çözünürlüğünde olan bu kamera, Infinix Note 12 5G’nin optik kısmında görev yapacak. Bu kameraya ek olarak ultra geniş açılı lensin ve derinlik/makro lenslerin optik sistemde yer almasını düşünüyoruz.

5G destekli bir yonga seti taşıyacak olan akıllı telefon, USB-C bağlantı noktasından şarj olacak ve büyük kapasiteli piliyle hızlı şarj desteği sunacak. Telefonun teknik özellikleri ne yazık ki bunlarla kısıtlı. Oldukça ince çerçevelere sahip olan akıllı telefonun yakında piyasaya sürüleceği düşünülüyor. Rakiplerine göre uygun fiyatla gelmesi beklenen Infinix Note 12 5G’nin en yeni gelişmeleri için sıkı takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.