Akıllı Bileklik Haziran 30, 2022 11:22

Xiaomi Band 7 Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri!

Xiaomi Band 7 Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri!

Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği Xiaomi Band 7 Pro resmi olarak tanıtıldı. Bu model ana modele göre daha fazla özellik sunuyor.

Çinli teknoloji devi Xiaomi bugün resmi olarak Xiaomi Band 7 Pro modelini tanıttı. Merakla beklenen bilekliğin resmi galası aslında 4 Temmuz tarihindeki Xiaomi 12S serisi ile yapılacaktı. Ancak etkinliğe sayılı günler kala bilekliğin üzerindeki sır perdesi kaldırıldı. Ana modele göre oldukça farklı bir tasarıma sahip olan bu bileklik aslında bir bakışta akıllı bir saate benziyor. Daha büyük bir ekran ile gelen bu model sunduğu özellikler ile de dikkat çekiyor.

Xiaomi, bu bilekliğin tanıtımında moda kelimesini kullanıyor. Firma ayrıca daha profesyonel spor işlevleri ve sağlık izleme işlevlerinin olacağını belirtiyor. Band 7 Pro’nun hem gövde hem de kayışlar için alışılmışın dışında renklere sahip olacağını, daha fazla spor modunun olacağını ve yaşamsal belirtilerin takibi açısından bazı büyük çaplı yeniliklerin olacağını belirtelim.

Xiaomi Band 7 Pro

Xiaomi Band 7 Pro

Kalp atış hızı ve SpO2 ölçme özelliklerine de sahip olacak olan bu modelde yerleşik GPS sistemi yer alacak. Fiyat açısından bu modelin kaç dolar olacağı henüz açıklanmadı. Muhtemelen 4 Temmuz 2022 tarihindeki etkinlikte akıllı saat ve bileklik karışımı bu modelin daha detaylı özelliklerini ve fiyatını öğreneceğiz. Bakalım Xiaomi’nin bu modeli özellikleri ile akıllı saatlere rakip olmayı başarabilecek mi? Fiyatı uygun olursa bu model piyasada kartları yeniden dağıtır. Bizden söylemesi.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.