Motorola Haziran 30, 2022 12:51

Moto X30 Pro Lens Şov Yapmaya Geliyor

Moto X30 Pro Lens Şov Yapmaya Geliyor

Motorola’nın yeni kamera canavarı telefonu Moto X30 Pro için heyecanlandıran duyurular geldi. Kameraları efsane olacak.

Motorola , Temmuz ayında Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ve 200MP kamera ile amiral gemisi telefonunu piyasaya süreceğini geçtiğimiz günlerde doğrulamıştı. Bugün ise moto X30 Pro’nun 35 mm, 50 mm ve 85 mm olmak üzere üç farklı odak uzaklığı lensine sahip olacağı açıklandı. Moto X30 Pro kamera konusunda rakiplerine adeta göz dağı verece k diyebiliriz.

Motorola, portre kamerasında 85mm odak uzaklığının yakın çekim portreler çekmek için en iyi odak uzaklığı olduğunu söylüyor. 50 mm odak uzaklığı, standart görüş açısının cazibesini tam olarak sunuyor. Bu lens resmin yüzü daha üç boyutludur ve belirli bir dereceye kadar çevre ile tamamen etkileşime girebilir.

35 mm odak uzaklığı, her zaman olağanüstü hümanist bakış açısı ve atmosferi ile bilinir. Görüş açısı, insan gözünün görebileceği resmin aralığına en yakın olanıdır. Resmin konusu ve arka planı, kompozisyonda bir denge sağlamak için birbirini tamamlar.

Moto X30 Pro

Moto X30 Pro

Konu ile ilgili açıklama yapan Motorola “Yaz ortası sona eriyor, mevsimi değiştiren bir yolculuktan geçiyoruz ve cep telefonu endüstrisinde yepyeni bir bölüm başlamak üzere. Bunlar arasında en güzeli ve en çok bekleneni moto X30 Pro” ifadelerini kullandı.

Bu yıl politikasını değiştirerek üst segmente odaklanan Motorola, kamera tarafında ciddi atılımlar yapacak gibi görünüyor. Bakalım Motorola’nn yeni canavarları DxOMark’tan kaç puan alacak?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.