Mobil Haziran 30, 2022 15:52

Lenovo Legion Halo Oyun Canavarı Olacak

Lenovo Legion Halo Oyun Canavarı Olacak

Oyun telefonlarının en sevilen markalarından Lenovo, Legion Halo isimli telefonu üzerinde yoğunlaşıyor. Telefon çok iddialı olacak.

Lenovo’nun oyun telefonlarının nasıl talep gördüğünü hepimiz biliyoruz. Şirketin üstün performanslı oyun telefonları piyasada ilgi çekmeye devam ediyor. Bu yeni oyun akıllı telefonlarından birisi ise Lenovo Legion Halo olacak. Önemli bir sertifika sürecinden geçen akıllı telefon yeni bilgilerini bizlere aktardı. Gelin detaylara göz atalım.

Lenovo Legion Halo Kıskandıracak

Legion Halo, Geekbench sertifikasını başarıyla alarak gücü hakkında bilgilerini bekleyenlere sundu. Aktarılanlara göre tek çekirdekli testlerde 1299 puan, çok çekirdekli testlerde ise 3953 puan görüyoruz. Böylece akıllı telefonun çok üstün bir performans sağlayacağını kesinlikle anlıyoruz.

Telefon bu başarısını Qualcomm’un son canavarı ile sağlayacak. Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti taşıyacak olan telefon, 16GB’a kadar RAM ile desteklenecek. Depolama seçeneklerinin de yüksek olacağını düşünüyoruz.

Lenovo Legion Halo

Ekran kısmında ise 6.67 inç büyüklüğünde ve FHD+  çözünürlüğünde p-OLED ekran göreceğiz. 144Hz yenilemeli ekran ile pürüzsüz ve yüksek görüntü kalitesi sağlanacak. Ön kısımda 16 Megapiksel kamera arkada ise  50 Megapiksel birincil, 13 Megapiksel ultra geniş açılı ve 2 Megapiksel makro/derinlik kameraları yer alacak.

Pil kısmında 5.000 mAh kapasiteli pil taşıyacak olan akıllı telefonun sonbaharda tanıtılacağı düşünülüyor. Telefonun diğer oyun telefonlarına göre daha uygun fiyatlı olması bekleniyor. En yeni gelişmeler için sıkı takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.