Mobil Haziran 29, 2022 13:51

OnePlus Nord N300 5G için Sular Kaynıyor

OnePlus Nord N300 5G için Sular Kaynıyor

Popüler markanın yeni akıllı telefonu OnePlus Nord N300 5G, yeni gelişmeleri ile gündeme çıktı. İşte tüm detaylar karşınızda.

Akıllı telefon sektörünün önde gelen markası OnePlus, Nord N300 5G akıllı telefonuyla karşımızda. Önemli bir sertifikayı almayı başaran akıllı telefon, çıkışının yakın olduğuna dair izlenimlerini sundu. Telefonun bazı özellikleri de ortaya çıktı. Gelin detaylara göz atalım.

OnePlus Nord N300 5G için Tarih Yaklaşıyor

OnePlus, geçtiğimiz yılda OnePlus Nord N200 5G isimli akıllı telefonunu piyasaya sürmüştü. Oldukça ilgi çeken akıllı telefonun gelecek modeli N300 5G, bugün itibariyle FCC sertifikasını başarıyla aldı. Akıllı telefon daha önceden Bluetooth SIG sertifikasını da almıştı. Bundan önce de IMEI veritabanlarında ortaya çıkmıştı.

Telefonun FCC sertifikasını almasıyla birlikte lansmana yakın olduğumuzu anlıyoruz. Geçtiğimiz sızıntılarla birlikte telefona dair birçok özellik ortaya çıkmıştı. Başlamak gerekirse akıllı telefon ön kısmında 90Hz yenileme hızını ve FHD+ çözünürlük destekleyen bir ekran taşıyacak.

Akıllı telefonun 5G destekli bir yonga seti, 4GB RAM ve 64GB/128GB gibi dahili depolama seçenekleri taşıyacağı düşünülüyor. Pil kısmında ise 5.000 mAh kapasiteli büyük bir göreceğiz. Telefon hızlı şarjı da destekleyecek. Şu anda telefon hakkında bilinenler bu kadar. Ancak daha fazla bilgiyi telefonun yaklaşan lansman anında edinebileceğiz. Yine de tahmin yürütmek adına serinin bir önceki modeli N200 5G’nin özelliklerini sizlere aktaralım.

Nord N200 5G , FHD+ çözünürlük ve 90Hz yenileme hızı üreten 6.49 inç IPS LCD panele sahip. Güvenlik için yana bakan bir parmak izi tarayıcı kapsıyor. Telefon OxygenOS UI ile Android 11 işletim sisteminde çalışıyor. Snapdragon 480 yonga seti taşıyan cihaz, 16 Megapiksel ön kamera, 13 Megapiksel birincil, 2 Megapiksel derinlik ve 2 Megapiksel makro kamera taşıyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.