Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 29, 2022 18:58

Dizo Buds P Sudan Ucuz Fiyatıyla Tanıtıldı

Dizo Buds P Sudan Ucuz Fiyatıyla Tanıtıldı

Şirketin yeni kablosuz kulaklığı Dizo Buds P, ilgi çekici özellikleri ve fiyatıyla tanıtıldı. Gelin kulaklığın tüm özelliklerine göz atalım.

Şirketin yeni kablosuz kulaklığı Dizo Buds P, uzun zamandır tanıtılmayı bekliyordu. Beklenen gerçekleşti ve kablosuz kulaklık nihayet tanıtıldı. Uygun fiyata ve güzel özelliklerle gelen kablosuz kulaklık yoğun ilgi gördü. İşte kablosuz kulaklığın tüm özellikleri.

Dizo Buds P Fiyatı ve Özellikleri

Kablosuz kulaklığa ilk bakışı attığımızda karşımıza Apple’ın AirPods modeline benzer bir tasarım görüyoruz. Oval bir taşıma kasasına sahip olan model, 13 mm’lik sürücüleri kapsıyor. Kulaklığın tek tanesi 3.5 gram ağırlığında olduğu için çok ergonomik bir kullanım elde ediliyor.

Çevresel gürültü engelleme(ENC) sistemine sahip olan kablosuz kulaklık, 88ms’lik düşük gecikmeli oyun modunu da kapsıyor. Kablosuz kulaklığa Bluetooth 5.2 bağlantısı ile bağlanılabiliyor. realme Link uygulaması sayesinde kablosuz kulaklıkta ince ayarlamalar yapılabiliyor.

Her kulaklıkta 40mAh kapasiteli pil bulunuyor ve tek dolumda 7 saate kadar çalma süresi veriyor. 480 mAh kapasiteli kasa ile 40 saatlik çalma süresi elde edilebiliyor. USB Type-C girişi ile kasa şarj edilebiliyor.

Üç renk seçeneği ile tanıtılan kulaklık fiyatıyla çok şaşırttı. Mavi, beyaz ve siyah renk seçenekleri sunan kablosuz kulaklık tam olarak 19$’lık fiyat etiketiyle tanıtıldı. Bu fiyata böyle kablosuz kulaklık özelliği elde etmek günümüzde zor. Modelin ülkemize giriş yapmasını diliyoruz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.