Mobil Haziran 27, 2022 14:50

Google Pixel 7 Pro Güneş Gibi Parlayacak

Google Pixel 7 Pro Güneş Gibi Parlayacak

Google’ın yeni amiral gemisi Google Pixel 7 Pro, önemli bir bilgisiyle yeniden gündeme çıktı. İşte akıllı telefona dair yeni gelişme.

Teknoloji devi Google’ın en son Pixel 6 serisi akıllı telefonları piyasaya sürülmüştü. Ancak şimdi gözler yeni Pixel 7 serisinde. Yeni serinin amiral gemisi modeli Google Pixel 7 Pro, yeni bir sızıntılarla ekranı hakkında bilgileri açığa çıkardı. Gelin detaylara göz atalım.

Google Pixel 7 Pro Daha Parlak Bir Ekran Taşıyacak

Ünlü bir sızıntıcının paylaştığı Android 13 Beta kaynak kodu, Google Pixel 7 Pro’nun, Pixel 6 Prodan daha parlak bir ekrana sahip olacağını onaylayan bir veriyi ortaya çıkardı. Önceki sızıntılar, Pixel 7 Pro’nun, Pixel 6 Pro ile aynı ekran paneline sahip olacağını göstermişti. Bu panel de Pixel 7 Pro’yu çözünürlük açısından selefiyle aynı seviyeye getiriyor.

Google Pixel 7 Pro

Ancak kaynak kodu, Pixel 7 Pro’nun manuel modda Pixel 6 Pro’ya göre daha yüksek olan 600 nit parlaklığa ulaşabileceğini gösteriyor. Buna ek olarak Pixel 7 Pro’nun HGL görüntüleri destekleyen bir HDR10 ekrana sahip olacağı da ortaya çıktı. Böylece 1080p çözünürlükte daha az güç tüketimi sağlanacak.

Amiral gemisi Pixel 7 Pro’nun ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor. Ancak çoğu endüstri analisti, Google’ın bu yeni amiral gemisinin ekim ayında Pixel 7 kardeşiyle lansmana çıkacağını söylüyor. Yine de kesin bilgi şu anda mevcut değil. Ancak yaz aylarına girdiğimize göre akıllı telefonun çıkışına yaklaşıyoruz. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.