Apple Haziran 24, 2022 12:48

Kaptan Amerika iPhone 6s’ini Emekliye Ayırdı

Kaptan Amerika iPhone 6s’ini Emekliye Ayırdı

Kaptan Amerika rolü ile şöhreti yakalayan Chris Evans, iPhone 6s’ini emekliye ayırdı. Evans, yine tercihini iPhone’dan yana kullandı.

Marvel’ın Avengers serisindeki filmlerdeki Kaptan Amerika rolüyle şöhreti yakalayan ünlü Hollywood oyuncusu Chris Evans, bugün sosyal ağ sayfasında eski bir iPhone’dan yenisine veri aktarma sürecini gösteren bir fotoğraf yayınladı. Ünlü oyuncu Chris Evans, bugüne kadar 2015 yılında piyasaya sürülen iPhone 6s kullandığını da belirtti.

Milyon dolarlar kazanan biri bile iPhone 6s kullanıyorsa söylenecek çok şey var. Türkiye’de maaşının 6 katına en son çıkan iPhone’u satın almak için çabalamanın ne kadar gereksiz olduğunu söyleyebiliriz. Evans bile bugüne kadar iPhone 6s kullanıyorsa son teknolojiyi yakalayacağız diye çok da kendimizi hırlamamak lazım.

Konu ile ilgili açıklama yapan Evans; “R.I.P iPhone 6s. Harikaydın. Ana ekran düğmesini özleyeceğim. Seni suçlamayı özleyeceğimi. Grenli fotoğrafları çeksen de, %100’den %15’e kadar beklenmedik bir azalma ve ardından birkaç dakika içinde kapanmana rağmen seni özleyeceğim. Vahşi bir yolculuk oldu. Huzur içinde yat dostum.” ifadelerini kullandı.

Chris Evans, yeni çıkan her iPhone’u satın alanlardan biri değil. Üç ay içinde iPhone 14 piyasaya çıkacak ve Captain America iPhone 13’e yeni geçti. Muhtemelen bi 5-6 yıl daha iPhone 13’ü kullanmaya devam edecek. Cupertinolu teknoloji dev bu sonbaharda Apple, iPhone SE, iPhone 6s ve iPhone 7 için iOS yazılımı desteğini sonlandıracak. iOS 14 ile çalışan iPhone 6’nın bugüne kadar çalışması ve Evans’ı yarı yolda bırakmaması da Apple’ın büyük bir başarısı.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.