Akıllı Telefon Haziran 23, 2022 14:30

POCO F4 5G ve X4 GT Tanıtılıyor, Etkinliği Canlı İzleyin

POCO F4 5G ve X4 GT Tanıtılıyor, Etkinliği Canlı İzleyin

Heyecanla beklenen an geldi çattı. POCO’nun gündemden düşmeyen iki telefonu POCO F4 5G ve X4 GT tanıtılıyor. Ekinliği canlı izleyebilirsiniz.

POCO F4 5G ve X4 GT modelleri için hazır mısınız? POCO’nun Türkiye’de saat 15.00’te çevrimiçi bir etkinlikte gerçekleştireceği etkinlikte bu iki telefon sahne alacak Türkiye pazarına giriş yapacak telefonların tanıtım etkinliğini diğerseniz alt bölümdeki link üzerinden canlı takip edebilirsiniz.

POCO F4 5G ve X4 GT Etkinliğini Canlı İzleyin

POCO’nun bugün resmiyet kazandıracağı telefonlardan biri olan POCO F4 5G’de 6.67 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde ve 120Hz tarama hızına sahip AMOLED ekran yer alacak. Telefon beklendiği gibi Snapdragon 870’in 5G versiyonundan güç alacak. Bu işlemciye ayrıca bir buhar odası ve ısı dağılımı için 7 katmanlı grafit levhalardan oluşan LiquidCool 2.0 soğutma teknolojisi eşlik edecek.

POCO F4 5G’nin içerisinde 4.500 mAh büyüklüğünde bir pil olacak. Kutu içerisinden çıkacak olan adaptör ise 67 watt gücünde olacak. Telefona dair sevindirici olan gelişme 64 megapiksellik ana kameranın bu defa OIS desteğine sahip olması. Ön bölümde ekran üzerine konumlandırılan kamera ise 20 megapiksel çözünürlüğünde görünüyor. Yana monte parmak izi tarayıcısı, Dolby Atmos destekli çift stereo hoparlör, yana monte parmak izi tarayıcısı ve Android 12 / MIUI 13 telefonda öne çıkan diğer özellikler olacak.

POCO X4 GT modeline gelince; bu telefon bir süre önce Çin’de tanıtılan Redmi Note 11T Pro’nun küresel versiyonu olacak.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.