Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 23, 2022 17:39

Huawei MatePad Paper Alışkanlıklarınızı Değiştirecek

Huawei MatePad Paper Alışkanlıklarınızı Değiştirecek

Huawei’nin Amazon Kindle katili yeni tableti Huawei MatePad Paper tanıtıldı. Alışkanlık değiştirecek olan bu model çok konuşulacak.

Çinli teknoloji devi Huawei devrim yaratmaya devam ediyor. Firma şimdi de Amazon’un Kindle’ını rafa kaldıracak modeli Huawei MatePad Paper ile karşımıza çıktı. E-Link ekranlı bu model, özellikle kitap okumak ve tablete kağıda not alır gibi not almak isteyenlerin gözdesi olacak.

Huawei MatePad Paper’da bizi 10.3 inç büyüklüğünde 1872 x 1404 çözünürlüğünde 227 PPI değerinde mürekkep ekran karşılıyor. Parlama ve yansıma yapmayan bu ekran kağıt deneyimi sunuyor. Kirin 820E yonga setinden beslenen bu telefonda HarmonyOS 2 işletim sistemi kullanılıyor. Kalem desteğine de sahip olan bu modelde 64 GB dahili depolama birimine yer veriliyor.

3625 mAh kapasiteli bataryası ile dolu dolu bir deneyim sunan tablette 802.11a/b/g/n/ac/ax, 2 x 2 MIMO, Bluetooth 5.2 ve Type-C bağlantılarına yer veriliyor. Super Device desteği de olan bu modelle çalışmalarınızı tablette başlayıp MateBook’a atıp devam etme imkanınız da bulunuyor.

Huawei MatePad Paper

Huawei MatePad Paper

Avrupa’da 499 Euro’dan satışa sunulacak olan MatePad Paper’ın Türkiye pazarına da geleceğini belirtelim. Son olarak not alma konusunda bir uzman olan MatePad Paper’ın karşısında bu donanımda şimdilik herhangi bir modelin bulunmadığının da altını çizelim.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.