Haziran 23, 2022 16:22

Huawei FreeBuds Pro 2 ile Sesin Sınırlarını Zorlayı

Huawei FreeBuds Pro 2 ile Sesin Sınırlarını Zorlayı

Huawei ile ünlü ses firması Devialet ile ortaklaşa geliştirilen Huawei FreeBuds Pro 2 müzik tutkunlarının kulaklarını coşturmaya geldi.

Ses konusunda son yıllarda büyük bir atılım gerçekleştiren Huawei’den yeni kulaklık geldi. HUAWEI FreeBuds Pro 2 adını taşıyan bu model sunduğu özellikler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ses devi Devialet ile ortaklaşa geliştirilen bu model, piyasanın en iyi kablosuz kulaklığı olmaya aday.

Huawei’nin yeni kablosuz kulaklığı Çift Ses Sistemi sayesinde elde edilen mükemmel ses kalitesiyle dikkat çekiyor. Gelişmiş dijital frekans geçiş teknolojisine sahip entegre iki dijital-analog dönüştürücü (DAC) çipleri ve dörtlü mıknatıslı dinamik sürücüyü benimseyen kulaklık LDAC Yüksek Çözünürlüklü codec’i de destekliyor.

Selefine göre yüzde 15 daha fazla gürültü azaltma özelliği sağlayabilen endüstrinin ilk üçlü MIC ANC TWS sistemi ile donatılan bu model bazı senaryolarda, 47dB’e varan gürültü azaltma sunuyor.

Bu canavar kulak kanalı yapısındaki farklılıkları ve takma durumundaki değişiklikleri gerçek zamanlı algılayabilen üç dinamik ses dinleme optimizasyon algoritmasıyla donatıldı. Yeni kulakiçi kulaklıklar, herhangi bir akıllı telefon işletim sistemiyle kolay bağlantı sağlayarak tüm günlük senaryolarda mükemmel kullanılabilirlik sayesinde Huawei’nin Sorunsuz AI Yaşam yaklaşımını da destekliyor.

Huawei FreeBuds Pro 2

Freebuds Pro 2, bir sürücü bas, diğeri orta ve yüksek frekansları idare eden çift sürücüye sahip olacak ve 14 Hz ile 48.000 Hz arasında bir frekans tepki aralığına sahip olacak, bu da özellikle bası özellikle düşük üretebileceği anlamına geliyor. TWS, IP54 sertifikasına da sahip. Kulaklığın fiyatı 199 € olarak açıklandı.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.