Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 22, 2022 14:56

Tuşlu Telefon Android 12 ile Gelerek Herkesi Şaşırttı

Tuşlu Telefon Android 12 ile Gelerek Herkesi Şaşırttı

Tuşlu telefon devri bitmedi. Android 12 ile çalışan Duoqin F22 Pro adını taşıyan ilginç telefon bugün resmi olarak tanıtıldı.

Bu yılın en ilginç telefonu olan Duoqin F22 Pro tanıtıldı. Çin’de tanıtılan bu telefon kompakt yapısı ile dikkat çekse de asıl özelliği bu değil. Telefon bir tuşu telefon olma niteliğine sahip. Bu tip telefonlarda genellikle firmaların kendi basit işletim sistemlerini görürüz. Ancak Duoqin F22 Pro2da ilginç bir şekilde Android 12 işletim sistemi kullanılıyor.

3.5 inç büyüklüğünde LCD ekran ile gelen bu telefonun Android 12 ile çalışması oldukça ilginç. Ön ve arka kamera ile gelen telefonun fiyatı şimdilik açıklanmadı. Ön kameranın daha da işleri ilginçleştirmek için telefonun sağ alt bölümünde yer aldığını belirtelim. Anlaşılan Duoqin firması ilginç bir şeyler deniyor.

Sadece Çin’de satışa satışa sunulacak olan bu telefonun 100 dolar bandını aşmaması bekleniyor. Tuşlu telefonun Android işletim sistemi ile nasıl çalışacağı merak konusu. Çoğu yüksek bütçeli telefonların bile Android 12 güncellemesini almaması ve bu telefonun Android 12 ile çalışması insanların biraz firmaları sorgulaması gerektiğini gösteriyor.

Tuşlu Telefon

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.