Akıllı Telefon Haziran 22, 2022 18:54

Poco X4 GT ve F4 5G fiyatı Sızdırıldı!

Poco X4 GT ve F4 5G fiyatı Sızdırıldı!

Tanıtımlarına kısa bir süre kala Poco X4 GT ve F4 5G modellerinin bu defa fiyatı sızdırıldı. Telefonlar iki bellek seçeneğiyle satılacak.

Xiaomi’nin alt markalarından biri olan POCO, 23 Haziran tarihinde gerçekleştireceği etkinlikle birlikte iki yeni akıllı telefon duyuracak. Üst segmenti hedefleyen telefonlar olan Poco X4 GT ve F4 5G resmiyet kazanmalarına kısa bir süre kala bu defa fiyat bilgileriyle karşımıza çıktılar. Telefonlar için yarın düzenlenecek etkinlik sonrası satış süreci küresel çapta başlayacak. Ülkemiz kullanıcıları telefonlar için bir süre daha beklemek zorunda kalabilir.

Poco X4 GT ve F4 5G Fiyatı Sızdırıldı

POCO‘nun yeni modelleri, Polonya’daki bir perakendecinin web sitesinde listelenmiş olarak bulundu. Bu gelişme telefonların hem fiyatını hem de başlıca özelliklerini açığa çıkarıyor. POCO F4 5G, Çin’de Redmi K40s olarak çıkış yapan telefonun küresel versiyonu olacak. POCO X4 GT ise yine Çin’de Redmi Note 11T Pro olarak tanıtılan telefonun bir başka versiyonu olacak.

POCO F4

POCO F4 5G’nin 6GB + 128GB versiyonu yaklaşık 497 $, 8GB RAM + 256GB seçeneği ise yaklaşık 542 $ fiyattan satılacak. POCO X4 GT’nin 8GB RAM + 128GB modeli 429 $, 256GB seçeneği ise yaklaşık 452 $’dan fiyatlandırılacak. Yarınki etkinlik sonrası telefonların € cinsinden fiyatları da açıklanacaktır. Bu açıklama sonrası telefonların Türkiye fiyatları hakkında değerlendirme yapma şansımız olacak.

Mevcut döviz kuru göz önüne alındığında POCO’nun üst segmenti hedefleyen iki telefonu da ülkemize 10.000 TL’nin üzerinde fiyatlardan giriş yapacaktır.

Redmi Başkanı Xiaomi 12 Ultra Kullanıyor

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.