Mobil Haziran 22, 2022 16:53

Motorola Edge 30 Lite İddialı Geliyor! Yeni Bütçe Dostu

Motorola Edge 30 Lite İddialı Geliyor! Yeni Bütçe Dostu

Şirketin yeni bütçe dostu akıllı telefonu Motorola Edge 30 Lite ilk izlenimleriyle karşımızda. İşte telefonun tüm detayları.

Geçtiğimiz günlerde Motorola Edge 30 Lite isimli yeni bir bütçe akıllı telefonun fiyat ve renk detayları ortaya çıkmıştı. Şimdi ise akıllı telefonun tasarımına ait yeni görseller ortaya çıktı. Telefon kompakt bir tasarımla kullanıcılarına tazelik getirecek.

Motorola Edge 30 Lite Görselleri Sızdırıldı

Motorola’nın Edge serisine ait olan Edge 30 Lite, paylaşılan bilgielre göre Miami kod adı ile birlikte gelecek. Yeni Edge 30 serisinin en uygun fiyatlı akıllı telefonu olması beklenen model, şimdi görselleri ile karşımızda. Bildirilenlere göre akıllı telefon 6.28 inç ekrana sahip olacak.

Motorola Edge 30 Lite

Görsele baktığımızda ise çift kamera kurulumu görüyoruz. Görselere göre birincil kamera 64 Megapiksel çözünürlüğünde olacak. Yardımcı lensin de 13 Megapiksel çözünürlüğünde olması bekleniyor. Çift tonlu LED flaş da gözlere çarpıyor. Ayrıca karbon tasarıma sahip olan arka kapak telefona ayrı bir hava katmakta. Telefonun sağ kısmında ise bir güç düğmesi ve ses tuşları görüyoruz.

Geçtiğimiz günlerde akıllı telefonun mavi, gümüş, mor ve beyaz renk seçenekleriyle geleceği bildirilmişti. Telefon 8GB’a kadar RAM ve 256GB dahili depolama destekleyecek. Snapdragon 695 yonga seti taşıyan akıllı telefon 120Hz yenileme hızlı bir ekrana sahip olacak. Telefonun ilerleyen günlerde tanıtılması bekleniyor. Mobil ürünlerin en yeni gelişmeleri için sıkı takipte kalın.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.