Mobil Haziran 21, 2022 17:54

iQOO 10 Özellikleri Netleşiyor! Canavar Yolda

iQOO 10 Özellikleri Netleşiyor! Canavar Yolda

Şirketin ana akım serisinin sonraki modeli iQOO 10 için anahtar özellikler belli oldu. Telefon yakında çıkışını gerçekleştirecek.

iQOO son zamanlarda yeni akıllı telefonlarını kullanıcıları ile sıklıkla buluşturuyor. Bu yeni akıllı telefonlardan yenisi ise çok yakında tanıtılacak. iQOO 10 olarak bildiğimiz bu yeni telefon, çok yakında süper özelliklerle çıkış yapacak. Gelin telefonun tüm özelliklerine göz atalım.

iQOO 10 Temmuz Ayında Bizlerle

Akıllı telefonun ön kısmından başlarsak karşımıza 6.78 inç büyüklüğünde ve FHD+ çözünürlüğünde 120Hz yenileme hızı ve DC karartma hızı sunan bir OLED ekran çıkacak. Ekran HDR gibi diğer özellikleri de destekleyebilir.

Telefona Qualcomm’un en yeni canavar yonga seti Snapdragon 8+ Gen 1 destek olacak. Akıllı telefonun 8GB/12GB RAM seçenekleri ile eşleştirilmesi bekleniyor. Depolama kısmında ise 512GB’a kadar değerler görebiliriz.

Optik kısımda ise 50 Megapiksel birincil kamera görebiliriz. Diğer kameralarının da yüksek çözünürlüklü olacağı söyleniyor. Bunlar sırasıyla 12 Megapiksel telefoto, 12 Megapiksel ultra geniş kamera olabilir. Önde de 16 Megapiksel ön kamera yer alabilir. Telefon böylelikle optik kısımda iQOO 9’a göre pek bir yükseltme göstermeyeceğinin ipucunu veriyor.

Telefon tüm bu özellikleriyle iQOO 10 Pro ile birlikte temmuz ayında tanıtılacak. iQOO 10 Pro’nun 200W hızlı şarjı, normal sürümün 120W hızlı şarjı desteklemesi bekleniyor. Mobil pazar gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Bu yüzden gelişmeleri kaçırmamak için bizleri takip edin.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.