Samsung Haziran 17, 2022 14:56

Samsung Galaxy F13 Özellikleri Belli Oldu

Samsung Galaxy F13 Özellikleri Belli Oldu

Samsung’un uygun fiyatlı telefonu detaylandı Samsung Galaxy F13 özellikleri ile karşımıza çıktı. İşte telefonun merak edilen özellikleri.

Güney Koreli teknoloji üreticisinin yeni uygun fiyatlı telefon üzerinde çalıştığını dün sizlere buradaki haberimizde aktarmıştır. Bugün ise Samsung Galaxy F13 özellikleri ile karşımıza çıktı. Samsung tarafından açıklanan bu telefonun sunduğu özellikler oldukça dikkat çekici diyebiliriz. O zaman lafı uzatmanda özelliklere giriş yapalım.

Telefonda 6.6 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde ekran yer alacak. Bu ekran fiyatı uygun tutmak adın LCD panel ile gelecek. F13 kamera tarafında çok iddialı olacak. Arka bölümde 50 Megapiksel, 2 Megapiksel ve 2 Megapiksel çözünürlüğünde kamera kurulumu yer alacak. Ön tarafta ise bizi 8 Megapiksel çözünürlüğünde kamer karşılayacak.

Telefonun kalbinde ise Samsung imzalı Exynos 850 yonga setine yer verilecek. RAM tarafında 4 GB RAM tercih edilecek. Ayrıca bu RAM’i yazılım ile artırabileceğinizi belirtelim. Toplamda sanal RAM ile telefonun 8 GB RAM sunduğu Samsung tarafından söyleniyor.

Samsung Galaxy F13

Samsung Galaxy F13

Kutusundan One UI 4.1 arayüzü ile çıkacak olan telefonda 15W hızlı şarj destekli 6.000 mAh kapasiteli batarya bulunacak. İlk etapta Çin ve Hindistan pazarında satışa sunulacak olan bu telefonun Türkiye pazarına da giriş yapmasını bekliyoruz. Fiyat açısından ise bu modelin 200 doları aşmayacağı söyleniyor.

Giriş segmentinde yer alan bir telefona göre oldukça sağlam özellikler ile gelen F13, özellikle Çinli rakipleri karşısında bakalım nasıl bir performans sergileyecek?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.