Akıllı Bileklik Haziran 17, 2022 16:57

Huawei Watch Fit 2 İnceleme! Fit Gibi Akıllı Saat

Huawei Watch Fit 2 İnceleme! Fit Gibi Akıllı Saat

Giyilebilir ürünler pazarında fırtına gibi esen Çinli üretici Huawei’nin yeni nesil fit ürünü Huawei Watch Fit 2 inceleme videosu yayında.

Akıllı saat pazarı yaşanan pandemi sonrasında hiç olmadığı kadar önemli bir noktaya geldi. Kullanıcılar artık sağlıklarını akıllı saatlerinden takip ederken, farklı özellikleri sayesinde hem spor hem de bunların takibi oldukça iyi bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Özellikle spor tutkunları için daha kullanılabilir bir tasarım sunan “FİT” ürünler ise yine ciddi bir hayran kitlesine sahip. Huawei‘nin de bu noktada farklı farklı alternatifleri bulunuyor. Geçtiğimiz dönemde incelediğimiz Huawei Watch Fit Mini modeli de bu alternatiflerden birisiyken Huawei bugün yeni cihazı Huawei Watch Fit 2 modeli ile “fit” dünyasını başka bir seviyeye taşıyor. Biz de bugün birçok kişinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve 2 bin TL ile 3 bin TL seviyesinde bir ürün almak isteyen tüm kişileri kendisine çekecek olan Huawei Watch Fit 2 inceleme videosu ile kafalarınızdaki tüm soru işaretlerini gidermeyi amaçlıyoruz.

Öncelikle bu ürünün sadece incelemesini yaptığımız gümüş renkli ve çelik kordonlu modeli yok. Bizim incelediğimiz en pahalı olan modeli. Bununla birlikte 2.299 TL’lik siyah kordonlu bir model daha var. Yine 2.999 TL’ye satılan ve özellikle kadınların aklını alabilecek rose gold bir model daha var ki; birçok erkeğin de kalbini çalabilecek bir renk.

Huawei Watch Fit 2 Renkler

Huawei Watch Fit 2 Renkler

Bunula birlikte deri materyale sahip beyaz renkli bir model ve incelemesini yaptığımız gümüş renkli metal kordona sahip Huawei Watch Fit 2, Fit modeli olmanın ötesine geçmeyi başarıyor.

Huawei Watch Fit 2 Beyaz ve Gümüş

Huawei Watch Fit 2 Beyaz ve Gümüş

İncelemeyi izlediğinizde göreceksiniz ki; kolumuzda iki farklı akıllı saat var. Bir kolumuzda Huawei Watch GT 3 Pro varken diğer kolumuza da Huawei Watch Fit 2 modelini taktık. Bunun sebebi her iki saatin farklı farklı ölçümler verip vermeyeceğinin kontrolünün tam olarak yapılmasıydı. İnceleme içinde göreceksiniz ki; arada büyük farklar oluşmadığını söyleyelim. Yaptığımız koşu antrenmanında büyük farklar yokken kalp atış sensörünün ölçüm tarafında da büyük bir benzerlik gözümüze çarptı. Yani bu ürünün fiyatı Huawei GT 3 Pro modeline göre düşük de olsa; ölçüm tarafında en az onun kadar tutarlı sonuçlara imza atıyor.

Huawei özellikle giyilebilir ürünler pazarında son dönemde büyük işlere imza atıyor ve Huawei Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Kaan Arlı da Huawei’nin giyilebilir pazarda ülkemizde birinci üretici olduğunu açıkladı. Bununla birlikte ikinci ile aralarında da ciddi bir fark olduğunun yine altını çizdi. Huawei, akıllı telefon pazarında bazı zorluklar yaşasa da özellikle giyilebilir ürünler pazarında iOS platformunun karşısında tek başına duracak gibi görünüyor. Huawei Watch Fit 2 serisi de sadece bir fit ürünü değil bir akıllı telefon alternatifi olarak düşünülmeli. Zira yuvarlak ekran kullanmak istemeyen de birçok kişi var. İşte tam bu kişilere hitap eden Watch Fit 2 ciddi bir alternatif oluyor.

Tam 97 spor modu sayesinde rakiplerine de bu noktada fark atan Huawei Watch Fit 2‘nin özellikle aktif ve genç kişiler tarafından tercih edileceğini düşünüyoruz. Artan dolar kurları düşünüldüğünde bu ürünü satın almanızı da şiddetle öneriyoruz. Ürünü satın almak ve daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız buradaki linke tıklayarak ürün sayfasına gidebilirsiniz. Şimdi dilerseniz daha fazla lafı uzatmayalım ve sizler için hazırladığımız detaylı Huawei Watch Fit 2 inceleme videosuna geçiş yapalım. Bu inceleme videosunda tüm sorulara cevap bulacak ve sesli görüşme konusunda ürünün ne kadar başarılı olduğunu da kendi gözleriniz ile görebileceksiniz…

Huawei Watch Fit 2 İnceleme İçinde Neler Var

İnceleme biraz uzun ama biz dakika dakika video içinde bulabileceklerinizi sizlerle paylaşalım ki; dilediğiniz yerden incelemeyi izlemeye başlayın.

 • 00:00 – 01:31 Kimler Almalı
 • 01:32 – 02:06 Ekran
 • 02:07 – 02:58 Genel Özellikler
 • 02:59 – 05:25 Sesli Görüşme Testi
 • 05:26 – 07:29 Watch GT 3 Pro ile Karşılaştırma
 • 07:30 – 08:22 Modeller ve Fiyatlar
 • 08:23 – 10:52 Pil Performansı
 • 10:53 – 12:33 Genel Düşünceler
 • 12:34 – 14:43 Saat Arayüzü
 • 14:44 – 17:38 Uygulama Arayüzü

Huawei Watch Fit 2 Teknik Özellikler

 • 1,74 inç boyutunda 480x336p çözünürlükte 336ppi yoğunlukta AMOLED ekran
 • 4GB Hafıza
 • 5ATM su geçirmezlik
 • 46x30x10,7mm boyut ve 26 gram ağırlık
 • 2.4 GHz ve Bluetooth 5.2 desteği BR+BLE
 • 9 eksenli IMU sensörü (İvmeölçer sensörü, Jiroskop sensörü, Jeomanyetik sensör) Optik kalp atış hızı sensörü
 • Sesli Görüşme Var
 • Hazır Mesajlar üzerinden mesajlara cevap verme
 • Android 6.0 veya üzeri, iOS 9.0 veya üzeri tüm cihazlar ile çalışma desteği
Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.