Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 17, 2022 15:55

Galaxy XCover 6 Pro için Tarih Verildi!

Galaxy XCover 6 Pro için Tarih Verildi!

Samsung’un dayanıklılık odaklı Galaxy XCover 6 Pro akıllı telefonu için tarih verildi. Telefon büyük çıkışını yapmaya hazırlanıyor.

Samsung’un dayanıklılık ve iş odaklı akıllı telefonu Galaxy XCover 6 Pro uzun zamandır sızıntılarla gündeme çıkıyordu. Telefon artık resmiyete kavuştu ve çıkış tarihi hakkında bizleri aydınlattı. Gelin akıllı telefonun uzun zamandır beklenen çıkışının tarihine göz atalım.

Galaxy XCover 6 Pro 13 Temmuz’da Tanıtılıyor!

Yakında tanıtılacak olan akıllı telefonun teknik özelliklerini de sizlere aktaralım. FHD+ çözünürlük ve 60Hz yenileme taşıyan ekranı, 6.6 inç büyüklüğünde TFT panel ile desteklenecek. Ekranda yer alan su damlası çentiği bir ön kamera barındıracak. Akıllı telefonun tasarımının genel olarak dayanıklılığa odaklı olduğunu da anlayabiliyoruz.

Gücünü Snapdragon 778G yonga setinden alacak olan akıllı telefon, 6GB RAM ve 128GB dahili depolama sistemi ile desteklenecek. Telefon Android 12 tabanlı One UI üzerinde çalışacak. Telefonun dayanıklılığa ek olarak yüksek performanslı olacağını da görebilmek kolay.

Galaxy XCover 6 Pro

Optik kısımda ise bizleri 13 Megapiksel ön kamera, 50 Megapiksel birincil lens ve 8 veya 12 Megapiksel çözünürlüğünde yardımcı lens karşılayacak. Telefonun optik kısımda da başarılı bir performans sunacağını düşünüyoruz.

XCover 6 Pro’nun sızdırılan görsellerinde akıllı telefonun USB-C bağlantı noktası, ses jakı ve sert plastikten oluşmuş arka panel taşıdığını görmüştük. Telefon 235 gram ağırlığında ve 10 mm kalınlıkta olacak. Akıllı telefon 13 Temmuz’da  Galaxy Tab Active4 Pro ile birlikte piyasaya sürülecek. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.