Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 16, 2022 15:48

Galaxy F13 Uygun Fiyatı ile Geliyor

Galaxy F13 Uygun Fiyatı ile Geliyor

Samsung’un bazı pazarlar için uygun fiyatlı telefonlar sunma planı devreye girdi. Bu süreçte Galaxy F13 çok yakında tanıtılacak.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki aylarda amiral gemisi katlanabilir telefonlarını tanıtacak. Ancak firmanın bu modellerden önce orta segmente yeni oyuncular ekleyeceği ortaya çıktı. Son gelen bilgilere göre Samsung bazı bölgeler için uygun fiyatlı Galaxy F13 modelini tanıtacak.

Son gelen bilgilere göre Galaxy F13’ün kamera düzeni, Galaxy F23’ün kamera kurulumuyla büyük bir benzerlik taşıyor. Ayrıca yayınlanan ekran görüntüleri, selfie kamerası için bir su damlası çentiğinin varlığını doğruluyor. Samsung’un yeni gözdesi temel özellikler ile  Geekbench’te de ortaya çıktı. Exynos 850 yonga seti ile gelecek olan bu telefonda 4 GB RAM bulunacak. Galaxy M13’ün yeniden yapılandırılmış bir versiyonu olacak olan bu modelde 6.6 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüğünde LCD ekranın yer alması bekleniyor. Grafik birimi tarafında ise Mali G52 yer alacak.

Galaxy F13

Galaxy F13

Kamera tarafında Galaxy M13’ün arkasında üç kamera bulunacak. Arkada 50 MP birincil sensör ve 5 MP ultra geniş açılı lens ve 2MP derinlik sensörü yer alacak. Selfie’leri çin ise 8 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera bulunacak. 15W şarj destekli 5.000 mAh kapasiteli batarya ile gelecek olan telefonda yana monte edilmiş parmak izi okuyucusuna da yer ver verilecek.

Samsung’un fiyat açısından nasıl bir politika izleyeceği bilinmiyor. Çin ve Hindistan pazarında satışa sunulacak olan bu modelin Türkiye pazarına da bu yıl içerisinde giriş yapması bekleniyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.