Akıllı Telefon Haziran 16, 2022 14:21

Bu Defa Vivo X80 Lite 5G Modeli Geliyor!

Bu Defa Vivo X80 Lite 5G Modeli Geliyor!

Vivo X80 serisi görünüşe bakılırsa uygun fiyatlı bir modelle genişleyecek. Yeni bir rapora göre Vivo X80 Lite 5G modeli hazırlanıyor.

Vivo, geçen ay Çin pazarında Vivo X80 ve X80 Pro modellerini duyurdu. Vivo X80 Pro kısa süre önce küresel çapta da piyasaya sürüldü. Vivo X80’in küresel pazara açılıp açılmayacağı henüz belirsizliğini korurken, şirketin Vivo X80 Pro+ adlı bir model daha hazırladığı ortaya çıktı. Vivo X80 serisi bu modelle de sınırlı kalmayacak. Yeni bir sızıntıya bakılırsa Vivo X80 Lite 5G modeli de hazırlık aşamasında.

Vivo X80 Lite 5G Ufukta Göründü

Kaynağa göre Vivo, V2208 model numarasına sahip yeni bir telefon üzerinde çalışıyor. Bu telefona dair şimdilik hiçbir detay bulunmuyor. Serinin Lite modeli olacak bu telefonda teknik özelliklerin X80’e göre kırpılacağını, fiyatının da haliyle ucuz olacağını söyleyebiliriz. OPPO’nun Reno serisindeki Lite modellerinin ne denli popüler olduğu herkesin malumu. Bu noktada Vivo X serisinde Lite takılı modelleri iki yıldır neden es geçtiğiniz anlamak güç.

Vivo X50 Lite sonrası, Vivo X60 ve X70 serisinde Lite versiyonlar tanıtılmadı. Vivo X80 Lite çok yakında sertifika süreci ve benchmark testlerinde görünmeye başlayacak. Bu sayede telefona dair bilgiler elde edilmiş olacak.

Vivo X80

Öte yandan Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcili Vivo X80 Pro+’ın eylül ya da ekim ayında tanıtılması bekleniyor. Bu telefon, X80 Pro’ya göre daha iyi kamera, daha iyi pil hızı ve daha iyi bir işlemciye sahip olacak.

Vivo X80 Pro+ 5G En İyisi Olmaya Geliyor! İşte Duyuru Tarihi

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.