Mobil Haziran 15, 2022 15:48

Vivo Y77 Uygun Fiyatıyla Çok Sevindirecek

Vivo Y77 Uygun Fiyatıyla Çok Sevindirecek

Mobil devinin yeni akıllı telefon serisi Vivo Y77, özellikleri ve fiyatı açısından bekleyenlerini sevindirecek. İşte tüm detaylar.

Son zamanlarda yeni akıllı telefonlarını piyasaya süren Vivo, yeni bir seri ile tekrardan karşımızda. Kayıtlara Vivo Y77 olarak geçen bu akıllı telefon serisi, iki modeli bünyesinde barındıracak. Seriden ana sürüm model önemli bir sertifikasını alarak özellikleri hakkında bizlere ışık tutuyor.

Vivo Y77 Etkileyici Özelliklerle Gelecek

TENAA sertifikasından geçen Y77, V2219A model numarası ile karşımıza çıktı. Özelliklerine bakarsak karşımıza 6.67 inç büyüklüğünde ve FHD+ çözünürlükte AMOLED bir panel çıkıyor. Görsel açıdan zengin bir deneyim sunması beklenen cihaz, arkasında iki büyük kamera taşıyacak.

Gücünü Dimensity 8100 yonga setinden alan akıllı telefon 12GB’a kadar RAM ve 512GB’a kadar dahili depolama ile desteklenecek. Akıllı telefonun Android 12 üzerinde işlem yaptığı gözüküyor. Telefonun bu özelliklerle birlikte yüksek bir performans sunacağı kesinleşiyor.

Vivo Y77

Optik kısımda ise karşımıza 50 Megapiksel çözünürlüğünde birincil ve 2 Megapiksel çözünürlüğünde yardımcı lens çıkıyor. 8 Megapiksel çözünürlüğünde ön kamera barındıran telefon bu lenslerle optik kurulumu tamamlıyor. Telefonun güvenlik için ekran içi parmak izi tarayıcı veya güç tuşuna monte edilmiş bir parmak izi tarayıcı taşıyacağı bildirildi.

Siyah ve beyaz renklerle satışa sunulacak olan akıllı telefonun rakiplerine göre daha uygun fiyatıyla geleceği bildirildi. Y77 serisinin bu ana sürümüne ek olarak bir Pro sürüm daha göreceğiz. Serinin önümüzdeki ay tanıtılacağı biliniyor. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.