Yazılım Haziran 15, 2022 12:00

Ücretsiz Photoshop Çıktı! Kaçırmayın!

Ücretsiz Photoshop Çıktı! Kaçırmayın!

Adobe ücretsiz Photoshop için müjdeyi verdi. Web sürümü ile Photoshop’u ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Peki, neler sunuyor?

Fotoğraf düzenleme işinde olanların olmazsa olmazları arasında yer alan Photoshop bildiğiniz gibi aylık üyelik sistemi ile kullanılabiliyor. Ancak Adobe’dan bugün müjdeli haber geldi. Ücretsiz Photoshop isteyenlere Adobe şimdi web sürümünü sunuyor. Şimdilik Kanada’da test edilen bu sürüm oldukça kullanışlı araçlar ile geliyor.

Photoshop’un web sürümünde Photoshop’un temel özelliklerini ücretsiz olarak içeren basitleştirilmiş bir kullanım sunuyor. Ancak daha güçlü araçlara erişmek için kullanıcılar Photoshop aboneliği için ödeme yapmak zorunda. Bu ücretsiz sürümün arkasındaki ana fikir, daha fazla insanın Photoshop’u denemesine izin vermek ve belki de onların premium özellikleri satın almalarına yönetmek gibi görünüyor.

Yakında dünya çapına açılacak olan web sürümün yine de günlük işlerinizi yapabileceğiniz bir deneyim sunduğunu belirtelim. VPN ile Türkiye’den de deneyebileceğiz bu ücretsiz sürüm oldukça faydalı olacak gibi görünüyor. Photoshop’u denemek isteyenler VPN ile bu sürümü deneyebilir.

Ücretsiz Photoshop

Photoshop’un ücretsiz sürümü çıktı! Sadece Web’den kullanılabiliyor!

Adobe’un son yıllardaki izlediği politika diğer firmalar gibi abonelik sistemine dayalı olması oldukça mantıklı. Türkiye pazarında yüksek kurlara rağmen uygun fiyatlar sunan dev isim ülkemizde oldukça fazla bir kullanıcıya sahip. Eğer denemek istiyorsanız buradan deneyebilirsiniz. Bakalım bu ücretsiz web sürümü resmi olarak Türkiye’ye ne zaman açılacak? Bekleyip göreceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.