Akıllı Telefon Haziran 14, 2022 13:19

Samsung Haziran Güncellemesini Birçok Galaxy Telefon İçin Yayınlandı

Samsung Haziran Güncellemesini Birçok Galaxy Telefon İçin Yayınlandı

Samsung haziran ayı güvenlik güncellemesini Galaxy Note serisi bazı modeller ve Galaxy S20 FE için dağıtıma sundu. Gelişmeler neler?

Samsung haziran ayı güvenlik güncellemesini iki hafta içerisinde çok sayıda Galaxy telefon ve tablete ulaştırmayı başardı. Samsung durmuyor bilmiyor ve güncelleme dağıtımına tam gaz devam ediyor. Haziran 2022 Google güvenlik güncellemesi son olarak Galaxy Note serisi bazı modeller ve Galaxy S20 FE için dağıtımda. Detaylara göz atalım…

Samsung haziran ayı güncellemesi neler getiriyor?

Güncelleme Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra modelleri için dağıtıma sunuldu. Kademeli olarak yayılan güncelleme, güvenlik düzeltmelerinin yanında kamera iyileştirmeleri de getiriyor. Yeni yazılım Gece Portre çekim özelliğini geliştiriyor. Bununla birlikte kullanıcılar daha düşük ışık koşullarında yüksek kalitede portre fotoğraflar çekebilecek. Güncelleme daha önceki modellerde olduğu gibi 66 güvenlik ve gizlilik açığını kapatıyor.

Samsung Galaxy Note 10

Samsung güncellemeyi Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus için de başlatmış görünüyor. Güncelleme değişiklik günlüğünde yalnızca geliştirilmiş güvenlikten söz ediliyor. Samsung’un bundan sonraki süreçte Galaxy Note 10 serisi için yayınlayacağı güncellemelerde yeni One UI arayüz geliştirmeleri beklenmiyor.

Şirket haziran ayı güncellemesini son olarak Galayx S20 FE’nin LTE versiyonu ya da Snapdragon 865 işlemcili modeli için yayına aldı. Bu modelin ülkemizde de satışta olduğunu belirtelim.

Yukarıdaki değindiğimiz telefonların tümü güncellemeyi farklı bölgelerde kademeli olarak almaya başladı. Güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını Ayarlar menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Galaxy S20 Ekran Sorunu Can Sıkmaya Devam Ediyor

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.