Akıllı Telefon Haziran 14, 2022 9:24

Galaxy S20 Ekran Sorunu Can Sıkmaya Devam Ediyor

Galaxy S20 Ekran Sorunu Can Sıkmaya Devam Ediyor

Galaxy S20 serisinde ekran sorunu yeniden hortladı. Artık saç baş yoldurtan ekran sorunu sosyal medyada gündem olmuş durumda.

Galaxy S20 serisi ekran sorunu hiç bitmiş görünmüyor. Twitter aracılığıyla pek çok kullanıcı Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra telefonlarında oluşan ekran sorununu yeniden gündeme taşıdı. Sorun, ekranda oluşan yeşil ya da pembe çizgi. Hatırlayanlar olacaktır, bu sorun yıllar önce Galaxy S7 edge modelinde de baş göstermişti.

Galaxy S20 Ekran Sorunu Devam Ediyor

Galaxy S20 serisinde oluşan bu sorun donanım kaynaklı görünüyor. Eğer telefonunuz garanti kapsamında ise ücretsiz ekran değişimi yapılıyor. Fakat sorun şu ki; Galaxy S20 serisinin tanıtımı üzerinden iki yılı aşkın süre geçti. Bazı telefonlar artık garanti kapsamında değil. Bu durumda kullanıcılar donanım kaynaklı oluşan bu sorunu halletmek için ek ücret ödemek zorunda kalacak.

Galaxy S20 serisinde oluşan ekran hatası bir güncelleme sonrası artış göstermiş olsa da, başından beri vardı. Telefon serisi satışa sunulduktan kısa bir süre sonra kullanıcılar mevcut ekran sorunu hakkında konuşmaya başladı. Alt bölümde son günlerde ekran sorunu yaşayan bazı kullanıcıların sosyal medya paylaşımlarını bulabilirsiniz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.