Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 13, 2022 13:50

realme Watch 3 Özellikleriyle Sevindirecek

realme Watch 3 Özellikleriyle Sevindirecek

Teknoloji devinin sonraki akıllı saati realme Watch 3 için sevindiren özellikler ortaya çıktı. İşte tüm detaylar karşınızda.

realme Watch 2 tanıtılmasından bu yana yaklaşık 1 yılı aşan bir süre geçti. Serinin sonraki modeli realme Watch 3 ise uzun zamandır geliştirilme sürecindeydi. Şimdi ise FCC sertifikasından geçen akıllı saat, ciddi özelliklerle gelecek. Gelin yaklaşan akıllı saatin tüm detaylarına göz atalım.

realme Watch 3 Özellikleri Nasıl Olacak?

Sızdırılan bilgilere realme Watch 3’ün Apple Watch gibi kare bir tasarım ile geleceğini görüyoruz. Buna ek olarak, akıllı saat serisinde GPS destekleyen bir model daha olacak. Bunun serinin Pro versiyonun olacağı söyleniyor. Bu bilgilerin yanı sıra akıllı saatin pili hakkında bazı gelişmeler de aktarıldı.

realme Watch 2’nin 305mAh kapasiteli bir pil ile desteklendiğini hatırlatalım. realme Watch 3’te ise bu kapasite 340 mAh seviyesine çıkacak. Böylece eski sürüme göre daha uzun kullanım süresi elde edilecek. Kullanıcıların akıllı saatlerde en önem verdiği şeyin pil süresi olduğunu hatırlatalım. Böylece realme Watch 3’ün tercih edilecek bir model olacağını söyleyebiliriz.

realme Watch 3

Buna ek olarak akıllı saatin kan oksijen doygunluğu sensörü ile destekleneceği de söyleniyor. Akıllı saatin model numarası da RMW2108 olacak. realme Watch 2’nin yerine geçecek bu yeni akıllı saatin önümüzdeki aylarda tanıtılması bekleniyor. En yeni gelişmeler için sıkı takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.