Akıllı Telefon Haziran 13, 2022 14:20

OnePlus 10T 5G Kamera Tarafında Beklenen Çıkışı Yapabilir

OnePlus 10T 5G Kamera Tarafında Beklenen Çıkışı Yapabilir

Bir süredir haberlere konu olan OnePlus 10T 5G yeni bir gelişmeye göre 50 megapiksel çözünürlüğünde ana kamreaya sahip olacak.

OnePlus görünüşe bakılırsa çok yakında yeni bir amiral gemisi telefon piyasaya sürecek. OnePlus 10T 5G ya da OnePlus 10 ismiyle çıkış yapması beklenen telefonun nasıl bir görünüme sahip olacağını biliyoruz. Şimdi ise telefonun kamera yetenekleri hakkında bazı gelişmeler sızdırılmış durumda.

OnePlus uzun zamandan beri ana kamerada 48 megapiksellik sensörler kullanılıyor. Bazı sensörler güncel olsa da, yazılımla bütünlük sağlanamadığı için OnePlus telefonlar kamera performansı söz konusu olduğunda her zaman rakiplerinin gerisinde kaldılar. Benzer duruma Hasselblead sonrası OnePlus 9 Pro ve OnePlus 10 Pro modelleri de beklenen kamera atılımını gösteremedi. Belki de kamera atılımında bir sensör değişiklikliğine ihtiyaç duyulmakta. Nitekim Oneplus 10T ile bu değişiklik yapılacak.

OnePlus 10T

Güvenilir bir kaynağa göre OnePlus 10T 5G’de 1/1.5 inç büyüklüğünde 50 megapiksel çözünürlüğünde bir sensör kullanılacak. Bu, OnePlus telefonlarda şu ana kadar kullanılan en büyük sensör olacak. Daha büyük sensör daha fazla ışık, daha fazla ayrıntı ve daha net görüntüler anlamına geliyor. Can sıkan gelişme ana kameraya 8 / 16 megapiksel ultra geniş açılı ve 2 megapiksel makro sensörün eşlik edecek olması.

OnePlus 10T 5G Başlıca Özellikleri

  • 6.7 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde AMOLED ekran, 120Hz tazeleme oranı
  • Snadpragon 8+ Gen 1 işlemci
  • Android 12, OxygenOS 12
  • Ekran altı parmak izi tarayıcısı
  • 50 megapiksel + 8 / 16 megapiksel + 2 megapiksel üçlü arka kamera
  • 32 megapiksel ön kamera
  • 150 watt hızlı şarj destekli 4800 mAh pil
  • Stereo hoparlör

OnePlus Nord N20 SE Bir İlki Gerçekleştirecek

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.