iPhone Haziran 13, 2022 17:16

iPhone 14 Pro En Net Hali ile Karşımızda

iPhone 14 Pro En Net Hali ile Karşımızda

Apple’ın yeni bombası iPhone 14 Pro için geri sayım başladı. Tasarımda çok büyük yenilik bekleyen üzülecek. İşte o tasarım.

Bir aksilik olmaz ise Cupertinolu teknoloji devi Eylül ayında karşımıza iPhone 14 Pro ile çıkacak. OLED ekran, 120 Hz tazeleme, her zaman açık ekran, 48 Megapiksel ana kamera, hap şeklinde çentik, AF destekli 6P lensli ön kamera ve Apple A16 yonga setine sahip olacak olan telefon hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Bugün de telefonun en net görselleri ortaya çıktı.

Bu zamana kadar ortaya çıkan tasarım ile ilgili olan söylentiler doğru çıkacak gibi görünüyor. Tasarımsal açından iPhone 12’nin hatlarını koruyacak olan telefon sadece çentik bölümünde farkını ortaya koyacak. Apple’ın büyük bir yenilik yapmayacağı zaten uzun zamandır söylenen bir şeydi. Bu yüzden son gelen bu sızıntı kimseyi şaşırtmaya bilir.

Apple har zaman olduğu gibi bu seferde de yeni modeli ile çok satmayı başaracak. Yenilik sunma konusunda satış rakamlarına güvenen Cupertinolu firma bu yüzden yenilikleri damıtarak veriyor desek yeridir. iOS 16 güncellemesi ile de büyük çaplı bir özellik sunmayan Apple bakalım daha ne kadar daha bu politikasına devam edecek?

Sonuçta Çinli rakipleri her yıl iPhone’da olmayan farklı özellikler geliştirip bunları tüketiciler ile buluşturuyor. Apple daha 50W hızlı şarjın bile tadına varamadı. Umarız artık bu politika yakında değişir.

iPhone 14 Pro

iPhone 14 Pro’nun tasarımı böyle olacak

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.