Mobil Haziran 12, 2022 19:51

realme V20 5G Uygun Fiyatıyla Sevindirmeye Geldi

realme V20 5G Uygun Fiyatıyla Sevindirmeye Geldi

Teknoloji devinin uzun zamandır beklenen akıllı telefonu realme V20 5G, nihayet tanıtıldı. İşte telefonun fiyatı ve özellikleri karşınızda.

realme V20 5G sızıntılarıyla sık sık gündeme çıkıyordu. Uzun süredir geliştirme sürecinde olan akıllı telefon şirket tarafından bugün nihayet piyasaya sürüldü. Uygun fiyatıyla akıllı telefon, özgün bir tasarım sunuyor. Peki diğer detaylarında bizleri ne bekliyor?

realme V20 5G Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı telefonun ön kısmından başlarsak karşımıza 6.5 inç büyüklüğünde ve 720 x 1600 piksel çözünürlüğünde HD+ ekran çıkıyor. LCD panel standart yenileme hızı sağlıyor. Bu özellikleriyle akıllı telefon günümüz ve giriş segmente uygun koşullarda bir ekran deneyimi sunuyor.

Uygun fiyatlı akıllı telefon gücünü MediaTek’in Dimensity 700 yonga setinden alıyor. Telefona 4GB RAM ve 128GB dahili depolama eşlik ediyor. Android 12 üzerinde işlem yapan akıllı telefonda güvenlik için yüz okuma sistemi mevcut.

Optik kısımda ise 13 Megapiksel birincil ve 0.3 Megapiksel ikincil kamera bulunuyor. Önde ise selfie ve görüşmeler için 5 Megapiksel çentikli bir lens mevcut. Akıllı telefonun 8.1mm kalınlıkta ve 184 gram ağırlıkta olduğunu sizlere bildirelim.

V20 5G, 10W hızlı şarj destekli 5.000 mAh kapasiteli pil ile geliyor. Böylece akıllı telefonda uzun bir kullanım süresi elde ediliyor. Akıllı telefon tüm bu özellikleriyle 149$ fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü. Akıllı telefon mavi ve siyah renk seçenekleriyle Çin pazarında yer alıyor. Umarız ki ülkemize de giriş yapar.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.