Akıllı Telefon Haziran 12, 2022 10:51

Galaxy Z Flip 4 Canlı Görüntüleri Sızdırıldı! Önemli Bir Değişiklik Yok

Galaxy Z Flip 4 Canlı Görüntüleri Sızdırıldı! Önemli Bir Değişiklik Yok

Samsung’un en çok satan katlanabilir telefonu yenileniyor. Galaxy Z Flip 4 şimdi canlı görüntüleriyle karşımızda. Peki neler değişiyor.

2022’nin en çok beklenen telefonlarından biri olan Galaxy Z Flip 4 nihayet sızdırıldı. Üstelik telefon bu defa canlı görüntüler eşliğinde karşımızda. Yayınlanan görüntüler, Z Flip 3 ile kıyaslandığında Z Flip 4’ün önemli bir tasarım değişikliği getirmeyeceğini onaylıyor. Dikkatli bakıldığında Galaxy Z Flip 4’teki kapak ekranın Z Flip 3’e kıyasla biraz daha büyük olduğu görünmekte. Bu sayede kullanıcılar selfie çekerken kendilerini daha büyük görebilecekler.

Katlanabilir akıllı telefon segmenti Galaxy Z Flip 3 ile büyük bir çıkış yakaladı. 2021’nin en çok satan telefonu Galaxy Z Flip 3 olurken, özellikle genç kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği telefon pek çok ülkede rekabetçi bir fiyattan satışa sunuldu. Telefonun Türkiye fiyatı bir dönem 11.000 TL’ye kadar gerilemişti. Gelelim daha büyük satış rakamlarına ulaşacak Galaxy Z Flip 4’ün başlıca özelliklerine. Kullanıcılar en çok pil tarafında bir gelişme olup olmadığını merak ediyor. Samsung yeni modelde hem pili hem de hızlı şarj değerini artırıyor.

Galaxy Z Flip 4 Başlıca Özellikleri

  • 6.7 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde AMOLED ekran, 120Hz ekran
  • Snapdragon 8 + Gen 1 işlemci
  • 8GB RAM + 128GB depolama, 8GB RAM + 256GB depolama, 12GB RAM + 512GB depolama
  • 12 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açılı kamera
  • 10 megapiksel ön kamera
  • 25 watt hızlı şarj destekli 3.700 mAh büyüklüğünde pil
  • Android 12 / One UI 4.1.1

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.