Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 12, 2022 8:50

Disney+ Türkiye: Hazırsanız Başlıyoruz!

Disney+ Türkiye: Hazırsanız Başlıyoruz!

Disney+ Türkiye için artık gün sayıyoruz. 14 Haziran’da yayın hayatına başlayacak Disney+ Türkiye’den yeni bir tanıtım videosu geldi.

Disney+ Türkiye, YouTube kanalı ve sosyal medya hesaplarından yeni bir tanıtım videosu yayınladı. “Herkes yerini aldı, hazırsanız başlıyoruz. Disney+ 14 Haziran’da Türkiye’de!” Sloganını taşıyan tanıtım videosu 2.30 dakika uzunluğunda. Bu video pek çok ünlüyü bir araya getirerek kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem olmayı başardı.

 Disney+ Türkiye Yayın Hayatı 14 Haziran’da Başlıyor

14 Haziran tarihi itibariyle ülkemizde yayın hayatına başlayacak olan Disney+, yeni üye olacaklar için bir tanışma paketi hazırladı. Bu kampanyada kullanıcılar 8 aylık ücret ödeyerek 12 ay boyunca platformdan yararlanabilecek.

Disney+,  özel tanışma paketinden yararlanarak yıllık üye olmak isteyenlere 8 aylık fiyatıyla 279,90 TL’den sunuluyor. Özel teklif fırsatını yakalamak isteyen izleyicilerin, 14 Haziran’dan önce kayıt olup, 26 Haziran 2022’ye kadar satın alma işlemlerini tamamlaması gerekiyor. Üyeler böylece Disney+ keyfini 8 ay fiyatına 12 ay boyunca yaşayacaklar.

Türkiye’de 14 Haziran 2022’de yayına başlayacak olan Disney+, standart fiyatlandırmasını ise aylık 34,99 TL ve yıllık 349,90 TL olarak belirledi.

Disney+ hakkında merak edilen bazı soruların yanıtları

Disney+ nedir?

Disney+; Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve çok daha fazlasına ait içeriklerin yer aldığı dijital yayın platformudur.

Disney+, standart üyelik paketi kapsamında birçok ayrıcalık sunar:

• Başka hiçbir yerde izleyemeyeceğin orijinal içerikler, gişe filmleri, bir solukta izlenebilecek diziler ve programlar, atıştırmalık kısa içerikler ve ilham verici belgeseller
• 10 cihaza ve 7 ayrı profile kadar sınırsız indirme imkanı
• Uyumlu cihazlarda hiçbir ek ücret ödemeden 4K UHD çözünürlükte Dolby Vision ve Dolby Atmos desteğiyle izleme imkanı
• Özel çocuk profilleri içeren kapsamlı ebeveyn kontrol sistemi
• Aynı anda 4 ekranda izleme imkanı
• GroupWatch özelliğiyle altı arkadaşınla sanal izleme partileri düzenleme imkanı

Hangi cihazlar destekleniyor?

Disney+; mobil cihazlar, web tarayıcıları, oyun konsolları, set üstü kutular ve smart TV’leri destekler.

Disney+ üyeliği taahhüt gerektiriyor mu?

Disney+ üyeliği hiçbir taahhüt gerektirmez ve mevcut faturalandırma döneminin bitiminden itibaren geçerli olmak kaydıyla üyeliğini dilediğin zaman iptal edebilirsin. Aşağıdaki 5 kolay adımı izlemen yeterli.

1. www.disneyplus.com’a gidip hesabına giriş yap
2. Profilini seç
3. Hesap bölümünü seç
4. Üyeliği İptal Et’i seç
5. İptal İşlemini Tamamla’yı seçerek onayla

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.