Akıllı Telefon Haziran 11, 2022 10:48

Samsung Güncelleme Dağıtımını İKi Popüler Modelle Sürdürüyor

Samsung Güncelleme Dağıtımını İKi Popüler Modelle Sürdürüyor

Samsung haziran ayı güncelleme dağıtımını Galaxy S20 FE ve Galaxy A52 ile sürdürüyor. Güncelleme, iki popüler telefon için neler getiriyor?

Samsung aralıksız güncelleme dağıtımını sürdürüyor. Teknoloji devi son iki haftadır haziran ayı güncellemesini her segmentten telefonla buluşturuyor. Güncelleme son olarak Galaxy S20 FE ve Galaxy A52 modelleriyle buluşuyor.

Samsung Güncelleme Dağıtımını Sürdürüyor

Galaxy A52 için yayınlanan güncelleme Haziran 2022 güvenlik yamasını içeriyor. Bu güncelleme ile birlikte 66 adet güvenlik ve gizlilik açığı kapatılıyor. Güncelleme her zaman olduğu gibi bazı genel hata düzeltmeleri ve cihaz kararlılığı iyileştirmeleri getiriyor. Galaxy A52, markanın geçen yıl piyasaya sürdüğü orta segment telefonlardan biri. Bu telefon için üç yıllık güncelleme vaadinde bulunuldu. Ayrıca telefon düzenli olarak aylık güncellemeler almayı sürdürüyor.

Galaxy S20 FE 5G 2022

Galaxy S20 FE

Samsung‘un ilk Fan Edition akıllı telefonu Galaxy S20 FE  de en son güvenlik güncellemesini almaya başladı. Akıllı telefonun hem LTE hem de 5G sürümleri güncellemeyi bazı pazarlarda haziran ayı güncellemesini indirmekte. Yine bu güncellemede çok sayıda güvenlik ve gizlilik açığını kapatıp, sistemi daha güvenli ve kararlı hale getiriyor.

Hem Galaxy S20 FE hem de Galaxy A52 / A52 5G modellerinden birini kullanıyorsanız güncellemeyi Ayarlar menüsünden sorgulatabilirsiniz. Hemen hatırlatalım, güncelleme diğer ülkelere kademeli olarak yayılmakta. Samsung, haziran ayı güncellemesini yeni modeller için yayınladıkça ilgili gelişmeleri sizlere aktarmayı sürdüreceğiz.

Galaxy Z Fold 4, Z Flip 4 ve Watch 5 Serisinin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.