Mobil Haziran 11, 2022 18:50

Samsung Galaxy A04s Uygun Fiyatıyla Sevindirecek

Samsung Galaxy A04s Uygun Fiyatıyla Sevindirecek

Mobil pazarın öncülerinden Samsung, Galaxy A04s giriş seviyesi telefonu ile gündeme çıktı. Telefon istenileni verecek. İşte detaylar.

Sektörden gelen son bilgiler Samsung’un yeni bir giriş seviyesi akıllı telefonuna işaret etti. Wi-Fi Alliance sertifikasını başarıyla alan bu akıllı telefon, kayıtlara Samsung Galaxy A04s olarak geçti. Uygun fiyatlı akıllı telefon hakkında yeni bilgiler de bu sertifikayla birlikte ortaya çıkmış oldu.

Galaxy A04s Yakında Geliyor

Güvenilir Asya kaynaklarından aktarılan Wi-Fi Alliance sertifikası, Galaxy A04s’in SM-A045F/DS model numarasına sahip olduğunu gösteriyor. Liste akıllı telefonun kutudan Android 12 tabanlı bir işletim sistemi ile çıkış yapacağını gösteriyor. Akıllı telefon büyük ihtimalle OneUI kullanıcı arayüzü altında çalışacak.

Liste akıllı telefonun çift bantlı Wi-Fi 2.4 GHz ve 5 GHz’i destekleyeceğini de ortaya koyuyor. Wi-Fi bağlantı seçenekleri, Wi-Fi ac/n/a/b/g’yi içeriyor. Model numarasının sonundaki DS, söz konusu modelin çift SIM desteğiyle gelebileceğini gösteriyor.

Samsung Galaxy A04s

Daha önce Galaxy A04s, Geekbench web sitesinde de görülmüştü ve liste telefonun 3GB RAM ile eşleştirilmiş sekiz çekirdekli Exynos 850 SoC tarafından destekleneceğini ortaya koymuştu. Böylece akıllı telefonun giriş seviyesine uygun bir model olduğunu anlıyoruz.

Kutudan 6.5 inç büyüklükte HD+ LCD ekran ve 5.000 mAh kapasiteli pil ile çıkış yapması beklenen akıllı telefon, çok uygun fiyat etiketi ile çıkış yapacak. Telefon hakkında bilinenler bu kadar ancak bugün sizlere bahsettiğimiz Wi-Fi Alliance sertifikası telefonun çıkışının yaklaştığını gösteriyor.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.