OPPO Haziran 10, 2022 12:50

OPPO Sayesinde 945 Kilo Mama Bağışlandı

OPPO Sayesinde 945 Kilo Mama Bağışlandı

OPPO’nun OPPO ile Bile Çekilemedi projesi sayesinde 945 kilo mama bağışı toplandı. OPPO’nun projesi ile hayvanlara olan duyar artacak.

Çin’in önde gelen isimlerinden olan OPPO’nun ‘OPPO ile Bile Çekilemedi’ projesinde 945 kilo mama bağışlandı. Bu projede Umut Eker, Didem Soydan, Alican Aytekin, Merve Oflaz, Fester Abdü ve Ezgi Lejon gibi ünlü isimlerin evcil hayvanları yer aldı. OPPO’nun ülkemizde çok sevilen modeli olan Reno6’nın 64 Megapiksel çözünürlüğündeki kamerasının karşına geçti. Projede, Sefa Yamak, patili dostların farklı sebeplerle kameraya bakmadığı birbirinden eğlenceli pozlarını yakaladı.

Fotoğraf özellikleri ile dikkat çeken Reno6 ile özellikle ‘çekilemeyen’ birbirinden eğlenceli fotoğraflar Kanyon AVM ve Akasya AVM’de sergilendi. Fotoğraflar ayrıca İstanbul’un en işlek sokaklarında açık hava reklam panolarında yer aldı.

Ünlü evcil hayvanları Pamo, Kızım, Köpük, Şehsuvar, Boby ve Rita’nın kameraya asla bakmadığı ve bazen de kadrajdan çıktığı bu sıra dışı sergiyi ziyaret etmek isteyen sanatseverler, Kanyon ve Akasya alışveriş merkezlerinin yanı sıra OPPO Türkiye ve ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarından sergiyi ziyaret ettiler.

Yarışma ile devam eden projede, tüm hayvanseverlerden #YineÇekilemedi etiketiyle sosyal medyadan evcil hayvanlarının fotoğraflarını paylaşmaları istendi. Instagram’da özel bir filtre tasarlanarak ünlülerin de katılımıyla kullanıcılar mama bağışına yönlendirildi. 219 post, 226 filtre paylaşımı olmak üzere kampanya dahilinde 445 paylaşım yapıldı.

Yarışma bitiminde OPPO Türkiye, #YineÇekilemedi etiketiyle yapılan her paylaşım için 1 kilogram mama bağışı yapmanın yanı sıra 500 kilogram da kendisi ekleyerek toplamda 945 kilo mama bağışında bulundu. Yaklaşık 1 ton mama, Yeşilova Salda Canları ve Melekler Şehri Derneği’ne gönderildi.

OPPO

OPPO’nun yeni projesi hayvanlara umut oldu

#YineÇekilemedi etiketiyle paylaşılan fotoğraflar ise daha sonra jürinin beğenisine sunuldu ve en iyi ‘çekilemedi’ pozlarının sahipleri Sefa Yamak’ın stüdyosuna davet edildi. Sefa Yamak’ın OPPO Reno6 ile çektiği portreler OPPO Türkiye sosyal medya hesaplarında sergilendi. Proje kapsamında ayrıca köpek eğitmeni Ezgi Lejon, doğru evcil hayvan portre çekimi için püf noktalarını hayvanseverler ile paylaştı.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.